prezent ślubny
20 czerwca 2021

10 pomysłów na prezent ślubny. Nietuzinkowe propozycje, które zaskoczą parę młodą!

 

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Pomóż jej go zapamiętać jeszcze lepiej i wręcz nietuzinkowy prezent ślubny zakochanym. Wybierz voucher, którego realizacja zapewni masę wspomnień na długie lata. Sprawdź, jakie propozycje na prezenty ślubne w Katalogu Marzeń.

Kolacja w ciemności – nowoczesne podejście do tradycji

Kto powiedział, że kolacja dla dwojga musi być taka, jak zawsze? Wystarczy, że wyłączymy światło i już nasze zmysły pracują zupełnie inaczej. Wybierz voucher na kolację w ciemności i pozwól się o tym przekonać młodej parze. Taki prezent na ślub z pewnością zapewni im wiele emocji, a przy okazji pozwoli zorganizować randkę, która mało komu przychodzi do głowy.

Pakiet Marzeń dla dwojga – spełnijcie pragnienia

Dzięki temu prezentowi na ślub pomożesz spełnić nawet najbardziej szalone marzenie zakochanych. Niech młoda para spróbuje swoich sił w jeździe na quadzie albo przetestuje symulator lotu. Bez względu na to, którą aktywność wybiorą, zakochani spędzą dzięki twojemu prezentowi na ślub niezapomniane chwile we dwoje.

SPA dla dwojga – relaks w wersji slow

Czas pełen spokoju zagwarantuje wizyta w profesjonalnym centrum SPA. Zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwać obojga partnerów dadzą im poczucie równowagi i komfortu. Taki prezent na ślub to idealny pomysł, jeśli chcesz zapewnić parze młodej upragniony relaks po hucznym weselu.

„Poznaj strzelanie” dla dwojga – będzie bombowo

Tym razem stawiamy na emocje. Z pewnością nie zabraknie ich na strzelnicy. Pod okiem doświadczonego instruktora, zakochani poznają tajniki obsługi różnych rodzajów broni, a potem nauczą się strzelać do celu. Jeśli nadal zastanawiasz się, co dać na prezent ślubny bliskim, ten voucher to strzał… w dziesiątkę!

Lot paralotnią lub skok ze spadochronem we dwoje – podniebna podróż

Możesz też pomóc młodej parze oderwać się od Ziemi i zorganizować dla nich lot paralotnią we dwoje. W ten sposób dasz im szansę na to, aby jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli. Zupełnie tak samo, jak podczas emocjonującego skoku ze spadochronem. Taki prezent ślubny to też pretekst do próbowania czegoś zupełnie nowego. Ile razy w życiu mamy szansę na „spacer” pośród chmur…?

Weekend w domku na plaży lub na wodzie – z dala od miasta

Ciekawym pomysłem na prezent z okazji ślubu będzie voucher na weekend w domku na plaży. Łagodny klimat i relaksujący szum wody z pewnością wprawią obdarowanych w doskonały nastrój. Do wyboru masz też voucher spędzony w domku na… wodzie. Taki prezent na ślub będzie doskonałym początkiem upragnionego miesiąca miodowego.

Pakiet „Weekend we dwoje” – będzie romantycznie

Zupełnie tak samo, jak weekend we dwoje, po brzegi wypełniony różnorodnymi aktywnościami dla każdego. Klubowe dwa dni w Łodzi? A może weekend spędzony nad Zalewem Zegrzyńskim, podczas którego czas będzie płynął wolniej? Decyzja należy do pary młodej. Ty po prostu podaruj im ten voucher na weekend we dwoje w dniu ich wielkiego święta.

Sesja zdjęciowa dla par – zatrzymaj chwilę

Dzięki temu prezentowi na ślub zakochani uwiecznią wszystkie najważniejsze momenty. Pozwól im wziąć udział w profesjonalnym spotkaniu z fotografem i wcielić w role modeli. Efektem takiej sesji zdjęciowej dla par wręczonej jako prezent ślubny będzie wyjątkowa kolekcja zdjęć, które staną się wspaniałą pamiątką.

Nadal nie wiesz, co na prezent ślubny podarować parze młodej? W takim razie odsyłamy cię do naszego sklepu internetowego Katalogu Marzeń. Znajdziesz w nim kolejną dawkę inspiracji upominkowych: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny