tort ślubny
23 czerwca 2016

Tort ślubny jaką wybrać alternatywę?

Tort składający się z ciastek, tarty, babeczek, a może pączków? Poniżej prezentuje listę najbardziej oryginalnych alternatyw dla tortu ślubnego: babeczki, lizaki, ciasteczka, pączki, bezy. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem i zaskoczyć wszystkich gości. Nie da się zaprzeczyć, że największą popularnością cieszą się torty z babeczek.

Tort ślubny? Poniżej lista najciekawszych alternatyw

  1. Tort z babeczek: to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Nie da się zaprzeczyć, że stanowi fantastyczną alternatywę dla tradycyjnego tortu. Babeczki mogą mieć jeden smak lub występować w różnych smakach.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: https://www.pinkcakebox.com
  1. Tort z lizaków: z pewnością jest to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego tortu.

[smart-grid row_height=”250″]

 

  1. Tort z ciasteczek: to również fantastyczny pomysł. Wystarczy spojrzeć.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

  1. Tort z pączków: pączkowe szaleństwo? Dlaczego nie! Z pewnością wielu gości będzie zachwyconych takim rozwiązaniem.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

  1. Tort z bez: ciekawa i z pewnością niezwykle słodka alternatywa.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

  1. Owocowa odmiana: alternatywa dla tortu może być również zdrowa. Owocowy deser jak najbardziej na tak!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: https://www.pinterest.com

Fantastyczna inspiracja

Nie da się zaprzeczyć, że wskazane powyżej rozwiązania są bardzo oryginalne i ciekawe. Narzeczeni najczęściej decydują się na tradycyjny tort. Oczywiście wyróżnić można wiele niezwykłych ciast, które są przepięknie ozdobione. Niektóre stanowią prawdziwe dzieła cukiernictwa. Również są bardzo ciekawe. Jednak jeśli chcesz, aby twoi goście zostali miło zaskoczeni na przyjęciu? Wykorzystaj podane przez nas pomysły. Z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Może warto jest zrezygnować z słodkiego ciasta na rzecz zdrowych owoców? Najważniejsze jest, aby w odpowiedni sposób podać tort. Nie ważne, czy będzie miał klasyczną postać, czy bardziej oryginalne. Najczęściej Pary Młode kupują fontanny tortowe (race, rodzaj sztucznych ogni). Należy również zastanowić się, gdzie będzie nakładany tort. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest podanie kawałka tortu na wafelku. Można również podać ciasto na przygotowanych wcześniej talerzykach deserowych.

 

Zdjęcie miniaturki: pixabay.com