spinki dla Pana Młodego
23 listopada 2016

Biżuteria dla Pana Młodego?

Na temat biżuterii dla Panny Młodej można znaleźć naprawdę wiele przeróżnych informacji, podpowiedzi, prezentacji ciekawych rozwiązań. Niestety bardzo mało wiadomości można znaleźć na temat biżuterii dla Pana Młodego. Nie da się zaprzeczyć, że jest to również bardzo ważny temat. Oczywiście nie chodzi tutaj o zakładanie przez Pana Młodego kolczyków czy bransoletki, ale spinek do mankietów, krawatu czy wpinek do butonierki. Dobór odpowiedniej biżuterii jest bardzo ważny.

Jak wybrać odpowiednią biżuterię?

Najważniejsze jest, aby wszystkie elementy, czyli spinki oraz wpinka do siebie pasowały. Nie może być tak, że będą znacząco się od siebie różniły. Oczywiście Pan Młody nie musi decydować się na zakup kompletu, jednak jeśli wybiera złotą biżuterię to wszystkie elementy powinny być złote. Tutaj ważny jest również dobór samego motywu. Należy zaznaczyć, że biżuteria Panny Młodej i Pana Młodego nie powinny znacząco różnić się między sobą. Dobrze, jeśli biżuteria Nowożeńców będzie do siebie pasować. Z pewnością nie dobrze będzie prezentować się wybór złotej biżuterii przez Pannę Młodą oraz srebrnej przez Pana Młodego.

Elementy biżuterii dla Pana Młodego

Wśród elementów biżuterii dla Pana Młodego należy wyróżnić spinki do mankietu, krawatu, wpinki do butonierki. To właśnie na taką biżuterię najczęściej decydują się mężczyźni. Tutaj należy dodać kilka słów na temat zegarka. Pan Młody, który decyduje się na elegancką stylizację powinien zrezygnować z jego założenia. Nie da się zaprzeczyć, że zegarki dobrze komponują się z sportowymi garniturami.

Oryginalna biżuteria

Oczywiście biżuteria dla Pana Młodego może mieć również oryginalną formę. Przede wszystkim chodzi tutaj o kolorystykę, ale również materiał, z którego biżuteria została wykonana, wybrany motyw. Najważniejszą kwestią jest, aby wszystkie elementy pasowały do siebie. Tutaj należy zauważyć, że nietypowa biżuteria będzie przede wszystkim pasowała do oryginalnych stylizacji. Raczej nie sprawdzi się w przypadku, gdy Pan Młody wybierze elegancki strój.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com