biżuteria dla Panny Młodej
5 lutego 2018

Niech błyszczy, czyli jaka biżuteria dla Panny Młodej – słów kilka!

Panna Młoda w dniu swojego ślubu i weselnego przyjęcia musi błyszczeć – zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Dlatego też w jej outficie nie może zabraknąć miejsca dla biżuterii. Jaka ona powinna być? Przede wszystkim niech współgra z gustami i preferencjami właścicielki, musi ponadto być odpowiednio dopasowana do sukienki, fryzury, makijażu, całości stylizacji oraz klimatu ślubno-weselnego. Tak, wytycznych jest sporo, dlatego też znaleźć idealne rozwiązanie to w tym przypadku nie taka łatwa sprawa. Oczywiści najważniejszym biżuteryjnym elementem jest w tym przypadku obrączka, którą kobieta otrzyma od swego małżonka. Ale i inne ozdoby się przydadzą. Przestrzegamy jednak przed zakładaniem na te szczególną okazję kompletów składających się na przykład z kolczyków, naszyjnika i bransoletki – to bowiem a dużo, a w tym przypadku mniej naprawdę znaczy więcej! Czyli jaka biżuteria dla Panny Młodej prezentujemy poniżej.

Kolczyki – jakie wybrać?

Panny Młode niezwykle często wybierają kolczyki z cyrkoniami, diamentami czy innymi błyszczącymi kamieniami. Długie, wkręcane…jest w czym wybierać! Ostatnimi czasy sporym powodzeniem cieszą się również nausznice.

 

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Co z naszyjnikiem?

Tutaj wybór jest naprawdę ogromny. Niektóre kobiety polują na bogato zdobione modele, inne zaś stawiają na to, co skromne i delikatne.

[smart-grid row_height=”350″]

 

[/smart-grid]

W świecie bransoletek

Tutaj także wybór jest spory. Bransoletki grubsze i cieńsze, delikatniejsze oraz takie, które widać na pierwszy rzut oka. Która jest najciekawsze? To już subiektywna opinia!

[smart-grid row_height=”450″]

 

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com