upominki weselne
18 czerwca 2018

Cudowne upominki weselne dla Waszych gości!

Dzisiaj już niemalże każda Młoda Para decyduje się na to, by podarować swoim weselnym gościom upominki weselne – coś specjalnego, drobne prezenciki, które sprawią, że będą oni posiadaczami pamiątek z przyjęcia. Jeszcze kilkanaście lat temu rozdawano głównie weselne trunki oraz ciasta, dzisiaj jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło. Jeśli szukacie inspiracji w kwestii prezencików dla weselników, koniecznie zapoznajcie się z tym, co dla Was przygotowaliśmy!

Słodkości – warto na nie postawić!

Słodkości w roli prezentu to pomysł dość prosty, lecz niepozbawiony uroku. Wszak niemalże każdy lubi słodycze i na pewno taki rodzaj drobiazgu dla weselników zdobędzie ich sympatię. Mogą być to chociażby ciasteczka-makaroniki, pięknie zapakowane migdały w czekoladzie, batoniki, cukierki, personalizowane czekolady. Dobrym pomysłem są również małe słoiczki z miodem albo powidłami. Będzie pysznie i słodko, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani!

[smart-grid row_height=”340″]

[/smart-grid]

Sukulenty – to jest piękne!

Coraz więcej par decyduje się dzisiaj na to, by weselnikom podarować po maleńkim sukulencie. Ten patent sprawdzi się szczególnie w przypadku rustykalnego wesela lub też przyjęcia w stylu boho.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Świeczki, mydełka –to także dobry pomysł!

Nierzadko pary zakochanych myślą o tym, by ich weselni goście otrzymali cudownie pachnące mydełka albo świeczki. Na pewno się im przydadzą! Co o tym patencie sądzicie?

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com