Czerwony kolor przewodni
2 lipca 2018

Czerwień kolorem wiodącym ślubu i wesela? Jesteśmy na tak! Czerwony kolor przewodni.

Co prawda nie jest to najpopularniejsze z dostępnych propozycji – ale z całą pewnością niezwykle interesująca. Czerwień jako kolor wiodący ceremonii ślubnej oraz weselnego przyjęcia sprawdzi się przede wszystkim w przypadku par, które nie lubią banalnych rozwiązań, które pragną się wyróżniać, które są fanami wyrazistości. Zobaczcie, zainspirujcie się, może i Wam czerwień przypadnie do gustu?

Czerwone sukienki!

Co prawda rzadko która Panna Młoda zdecydowałaby się na wzięcie ślubu  w czerwonej sukience (chociaż takie oczywiście się zdarzają), to owa barwa w stylizacjach druhen jest jak najbardziej na tak. A może Pan Młody w bordowym wydaniu czerwieni? Warto o tym pomyśleć, a Pannie Młodej dać do klasycznej sukni (jeśli się na taką zdecyduje) czerwone dodatki!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Tort z czerwienią w roli głównej

Przepięknie przystrojony i smaczny tort na pewno stanie się kulminacyjnym punktem Waszego weselnego przyjęcia, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani. Na szczęście wiodący cukiernicy są w stanie przygotować dla Was istne słodkie cuda. Będzie pysznie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Kwiaty, wszędzie czerwone kwiaty!

Kwiaty i dodatki sprawią, że Wasz ślub i przyjęcie weselne staną się niezapomniane, bardzo stylowe i eleganckie. Jeśli chodzi o czerwień jako barwę wiodącą, najpopularniejszym rozwiązaniem okażą się oczywiście róże, możecie jednak pomyśleć o innym gatunku.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com