krówki na wesele
10 lipca 2022

Czy warto zainwestować w krówki na wesele? Oto TOP5 powodów „za”!

Dla wielu z nas cukierki krówki to drobny przysmak, łakocie, które czasem pojawiają się na naszych kuchennych półkach ze słodyczami. To też smak dzieciństwa, a teraz stały się one częścią weselnych przyjęć, gdzie odgrywają zupełnie nową rolę. Oto TOP 5, powodów, dla których warto zamówić krówki dla gości weselnych.

Krówki na wesele – nowa słodka tradycja

Krówki weselne owinięte w papierki z imionami młodej pary zagościły na polskich weselach. Jest to dość nowa tradycja, która pojawiła się całkiem niespodziewanie i nic nie wskazuje na to, by miała przeminąć. Wręcz przeciwnie, coraz częściej możemy się spotkać z takim obyczajem.

Krówki swoją funkcję spełniają bardzo dobrze. Przede wszystkim dlatego, że to nie tylko słodycze, ale także pamiątki ślubne dla gości. Szczególnie kiedy znajdują się w personalizowanym pudełku, puszce lub innym opakowaniu, które jeszcze długo będzie przypominać im o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Krówki na zamówienie – gdzie kupić?

Kokosowe krówki ślubne

Kokosowe krówki ślubne

W sklepie cukrowki.pl zajdziemy pyszne krówki o niepowtarzalnym smaku i praktycznie nieograniczonej możliwości personalizowania nadruku na opakowaniach. W cukierni tej możemy zamówić ponad 20 rodzajów krówek na wesele, w tym cukierków o takich smakach, jak: solony karmel, cytryna, mięta, truskawka, czekolada. Krówki weselne o smaku kokosowym, to jeden z wielu smaków, które można kupić na stronie Cukrowki.pl: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowka-weselna/.

Dlaczego warto kupić krówki na wesele?

Poniżej podajemy TOP 5 powodów, dla których warto zamówić krówki na weselną imprezę.

  1. Krówki to wspaniała pamiątka – i świetny upominek na przywitanie lub pożegnanie gości. Wyjątkowo zapakowane słodycze, na których na opakowaniu widnieje spersonalizowany nadruk, na przykład z imiennym podziękowaniem, to naprawdę wyjątkowy i uroczy drobiazg.

  2. Krówki to świetna nagroda – podczas wesela nie brakuje zabaw oraz gier. Często nagrodami są różne drobiazgi, więc dlaczego nie nagrodzić bawiących się gości w inny sposób? Na przykład kilogramowym workiem słodyczy! Dostarczy to wszystkim dużo słodkiej rozrywki.

  3. Coś dla milusińskich – wiadomo, że dzieci nie zawsze chcą bawić się na imprezie weselnej, dlatego dobrze jest zorganizować im czas. Jak? Zorganizujmy polowanie na słodkie krówki, ukryjmy je w różnych miejscach na terenie ogrodu weselnego i zachęćmy dzieci do zawodów. Możemy też nagradzać pociechy za wykonane zadania lub w czasie zabaw.

  4. Słodki element dekoracyjny – wiele par wykorzystuje krówki jako część dekoracji stołu. Są one poukładane przy barze, na stole z wędlinami i w innych miejscach tak, aby każdy w dowolnej chwili mógł po nie sięgnąć.

  5. Coś na przekupienie blokujących drogę – bramy blokujące przejazd to tradycja w wielu rejonach Polski. Śmiesznie przebrane osoby blokują trasę dojazdu do kościoła, tak, aby drużbowie musieli „opłacić” dalszy przejazd. Dorośli otrzymują przeważnie alkohol, a dzieciom daje się drobne pieniądze i słodycze, na przykład nasze weselne krówki.

Nie można zapominać, że cukierki te będą też niesamowicie pysznym podziękowaniem dla rodziców podczas wręczania im kwiatów. To wzruszający moment, który można dodatkowo podkreślić, darując im wielką bombonierkę pełną krówek, na której wieczku znajdzie się na przykład zdjęcie ze ślubu rodziców. Takie gesty potrafią wzbudzić łzy wzruszenia.

Czy warto inwestować w krówki weselne? Zdecydowanie tak. Ich koszt nie jest wysoki, a efekty mogą pozytywnie zaskoczyć nie tylko gości, ale i parę młodą.