samochody klasyczne
12 lipca 2016

Czym do ślubu? Limuzyna, klasyk czym może kareta?

Limuzyna, klasyk, kareta, ale również rower, motor czy helikopter – Młode Pary decydują się na coraz oryginalniejsze rozwiązania. Jaki pojazd najlepiej jest wybrać? Poniżej kilka ciekawych propozycji.

Autem do ślubu

Nie da się zaprzeczyć, że samochody są najczęściej wybieranym środkiem transportu przez Parę Młodą. Jednak wyróżnić można naprawdę wiele popularnych marek. Najpopularniejszy podział to:

  • samochody klasyczne:

przez wiele osób są nazywane „samochodami z duszą”. Przede wszystkim dlatego, że mają bardzo bogatą historię. Mimo swojego wieku (czasami takie auta mają ponad 50 lat) prezentują się niesamowicie. Są zachowane w bardzo dobrym stanie. Zadbane.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

  • samochody sportowe:

auta sportowe są bardzo popularne. Najczęściej są to nowe samochody. Prezentują się niezwykle pięknie.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

  • limuzyny:

to ostatnia kategoria samochodów do ślubu. Podobnie jak klasyki czy sportowe aut limuzyny prezentują się równie dobrze.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Kareta

Państwo Młodzi, którzy docierają przed kościół w karecie. Z pewnością to niesamowita sceneria. Niejako powrót do tradycji – w końcu to właśnie karety były środkiem transportu Młodej Pary do kościoła. Z pewnością to bardzo wyjątkowe rozwiązanie. W ostatnim czasie bardzo popularne. Z pewnością warto jest zastanowić się nad taką alternatywą.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Ekologiczna Para Młoda

Para Młoda na rowerze? Dlaczego nie. To świetna inicjatywa. Z pewnością zakochani będą wyglądali niesamowicie. Ponadto do kościoła można również udać się na pieszo lub na rolkach. Takim widokiem z pewnością będą zaskoczeni wszyscy goście. Warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Należy również pamiętać o tym, że będzie to jeden z najtańszych środków transportu.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Najbardziej oryginalne rozwiązanie – do ślubu helikopterem

Oczywiście do ślubu można również udać się helikopterem. Jest to prawdopodobnie najbardziej oryginalne rozwiązanie. Należy jednak pamiętać o kilku szczegółach. Po pierwsze za helikopter trzeba będzie dość sporo zapłacić. Ponadto sama organizacja może okazać się dość skomplikowana. W końcu helikopter potrzebuje naprawdę dużo miejsca, aby mógł wylądować.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pixabay.com