dekoracje sali weselnej
19 grudnia 2016

Dekoracje sali weselnej – kolejna dawka ciekawych przykładów

Dziś prezentujemy kolejną dawkę ciekawych propozycji dekoracji ślubnych. Tym razem nie będzie zajmować się konkretnymi stylami, a kolorami. Jakie są najmodniejsze barwy w tym sezonie? Poniżej prezentujemy barwy, o które w raporcie wskazali specjaliści z Instytutu Pantone.

Najmodniejsze kolory w tym sezonie

Z raportu Instytutu Pantone wynika, że najmodniejszymi kolorami w tym sezonie będą:
Rose Quartz – brudny róż.
Peach Echo – nasycona brzoskwinia.
Serenity – niebieski połączony z fioletem.
Snorkel Blue – ciemny niebieski.
Buttercup – żółty.
Limpet Shell – ożywiony niebieski.
Lilac Grey – liliowy.
Fiesta – bordowy.
Iced Coffee – delikatny brąz.
Green Flash – żywy zielony.
Z pewnością warto jest zastanowić się nad dekoracjami właśnie w tych kolorach. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji.

Dekoracje sali weselnej

Rose Quartz

Przybrudzony róż to wyjątkowa barwa. Nie da się zaprzeczyć, że sam kolor różowym przede wszystkim kojarzy się z czymś wesołym, z księżniczkami i lalkami barbie. Natomiast brudny róż to zupełnie inna barwa. Tutaj należy zauważyć, że w kolekcjach sukienek ślubnych od znanych projektantów można znaleźć właśnie modele w kolorze przybrudzonego różu. Dekoracje w tym kolorze również mogą być bardzo ciekawe, tak samo wiązanka ślubna. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Buttercup

Kolor żółty przede wszystkim kojarzony jest z ciepłem, słońcem, piękną pogodą. Z pewnością dekoracje w tym kolorze będą ciekawie się prezentować. Należy jednak pamiętać o tym, że w kolorze żółtym powinny występować tylko niektóre elementy, nie można wybierać wyłącznie wszystkiego, co będzie żółte. W końcu może to prowadzić do nadmiernego męczenia się wzroku. Kolor żółty idealnie sprawdzi się w formie ciekawego akcentu kolorystycznego.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Peach Echo

Nasycona brzoskwinia to przepiękna barwa, która wyjątkowo ciekawie się prezentuje. Oczywiście wybierając taki motyw należy pamiętać o tym, aby w menu pojawiły się potrawy z dodatkiem brzoskwini. Nie może również zabraknąć na stołach wśród owoców świeżych brzoskwini.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Snorkel Blue

Motyw z wykorzystaniem koloru ciemnego niebieskiego to idealny przepis to eleganckie przyjęcie weselne. Wystarczy dopasować wszystkie elementy dekoracyjne. Nie da się zaprzeczyć, że ciemny niebieski kolor fantastycznie połączy się z bielą, ale również przybrudzonym różem.
[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com