Samochody retro
19 lipca 2016

Eleganckie samochody do ślubu

Eleganckim samochodem do ślubu? Dlaczego nie! To z pewnością fantastyczne rozwiązanie. Należy jednak zauważyć, że pod pojęciem elegancki samochód kryje się naprawdę wielu różnych marek aut. W końcu eleganckim autem może być samochód retro, ale również limuzyna czy samochód sportowy. Jedno jest pewne – każdy samochód może prezentować się niezwykle elegancko. Ceny wynajęcia samochodów do ślubu są bardzo zróżnicowane. Zależą od wielu czynników. Należy również zastanowić się nad dekoracjami na samochód. Czasami są już wliczone w cenę wynajęcia. Jednak nie zawsze tak jest. O wszelkie szczegóły dotyczące wynajęcia samochodu do ślubu należy dopytać w wypożyczalni. W każdej firmie obowiązują inne zasady.

Cena wynajęcia samochodu

Ceny wynajęcia samochodu są bardzo zróżnicowane. Przede wszystkim dlatego, że zależą od wielu czynników – marki pojazdu, czasu wynajęcia, a nawet ilości przejechanych kilometrów. Ceny wypożyczenia samochodu zaczynają się od 400 złoty i sięgają nawet kilku tysięcy złoty. Należy pamiętać o tym, że po dokonaniu wyboru określonego modelu trzeba  będzie podpisać umowę. Określone zostaną w niej warunki wypożyczenia auta oraz cena. Bardzo ważne jest, aby dopytać, czy samochód będzie udekorowany. Jeśli nie, to trzeba będzie dokupić ozdoby.

Dekoracje samochodu

Jeśli wypożyczany samochód nie będzie udekorowany to trzeba dokupić ozdoby. Gotowe zestawy, składające się z sztucznych ozdób – kwiatów, ratanowych serc, gołąbków, kosztują około 30-50 złoty. Nieco droższe są dekoracje składające się z żywych kwiatów – kosztują około 100 złoty.

Nasze propozycje eleganckich samochodów do ślubu

  1. Samochody retro – to klasyczne auta, zachowane w fantastycznym stanie. Nie da się zaprzeczyć, że narzeczeni bardzo często decydują się na wybór aut klasycznych zabytkowych. Wyróżnić można wiele różnych modeli takich aut. Wszystkie prezentują się niezwykle pięknie.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

  1. Nowoczesne samochody: nowoczesne samochody również dobrze się prezentują. Wybór jest bardzo szeroki. Narzeczeni mogą zdecydować się na samochód sportowy, limuzynę, auto terenowe, itp.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pixabay.com