30 maja 2016

Fotobudka

Zdjęcia z fotobudki to fantastyczna alternatywa dla tych, które są wykonane przez fotografa. Nie da się zaprzeczyć, że fotobudki są w ostatnim czasie bardzo popularne. Mogą również stanowić świetną atrakcję dla zaproszonych gości.

Czym jest Fotobudka?

To urządzenie, które służy do robienia zdjęć. Od razu po sesji można otrzymać wydruk z gotowymi fotografiami. Sam wygląd fotobudki czy szata graficzna znajdują się na wydruku zależy od Pary Młodej i wcześniejszych ustaleń z wynajmującym urządzenie. Zazwyczaj ilość zdjęć jest nielimitowana.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: http://fotoboxlive.com/

Wygląd zdjęć

Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że istnieje możliwość wyboru wyglądu zdjęć. Chodzi o dodatkowy wydruk na fotografii – może to być napis na górze fotografii lub grafika. To narzeczeni decydują o tym, jakie dodatkowe elementy będą znajdowały się na zdjęciu. Oczywiście najlepiej będzie, jeśli dodatkowe grafiki będą wskazywały na charakter zabawy – wesela. Mogą to być obrączki lub po prostu napis Kasia i Marcin. Oczywiście takie kwestie należy odpowiednio wcześniej ustalić z wynajmującym.

Fotobudka fantastyczną atrakcją

Narzeczeni często zastanawiają się nad wyborem atrakcji weselnych. Świetnym rozwiązaniem okazuje się wynajęcie fotobudki. Nie da się zaprzeczyć, że jest to dość oryginalny pomysł. Goście z pewnością będą zachwyceni.

Dodatkowe gadżety

Narzeczeni po podjęciu decyzji o wynajęciu fotobudki powinni zastanowić się nad dodatkowymi gadżetami do zdjęć. Tutaj przede wszystkim należy wskazać okulary, wąsy czy peruki. Często jednak zdarza się tak, że już przy wynajęciu fotobudki otrzymuje się szereg dodatkowych gadżetów. Tą kwestię należy jednak ustalić z wynajmującym.

Cena wynajmu fotobudki

Nie da się zaprzeczyć, że jest to dość drogie rozwiązanie. Wszystko zależy od czasu, na który zostanie wynajęta Fotobudka. Zazwyczaj łączny koszt oscyluje w granicach 1000 złoty.

Zdjęcie miniaturki wpisu: http://www.lehmann-eventservice.de