fryzura dla Panny Młodej
5 marca 2018

Jaka fryzura dla Panny Młodej? Najmodniejsze propozycje!

Panna Młoda obowiązkowo musi w dniu swojego ślubu i wesela prezentować się zjawiskowo– dotyczy to rzecz jasna także fryzury. Już od rana fryzjerka pracuje zwykle nad wyglądem Bohaterki Dnia, by ta prezentowała się w stu procentach wyjątkowo, niezwykle stylowo, bardzo gustownie. Na szczęście do lamusa odeszły już koki przypominające twarde, sztywne kokony pokryte kilogramami lakieru i brokatu. Dzisiejsze fryzury ślubne to kwintesencja dziewczęcości i niezwykłego czaru! Jaka fryzura dla Panny Młodej? Przeczytaj nasze propozycje!

Niski kok to dobry pomysł!

Niskie koki (pojawiające się zwykle w okolicach karku) to propozycja szalenie stylowa i elegancka, przystosowana idealnie do różnego typu sukien ślubnych. Niemal każda kobieta wygląda w takiej fryzurze wspaniale!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

W warkoczu będziesz niczym rusałka!

Różnego typu warkocze opanowały świat fryzur ślubnych. W takim wydaniu każda Panna Młoda prezentuje się szalenie dziewczęco, niesamowicie uroczo i bardzo gustownie. To dobry pomysł zwłaszcza w przypadku stylu rustykalnego na ślubie i weselu!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Klimatyczne fale!

Falowane (najczęściej dzięki lokówce) włosy Panny Młodej to idealna propozycja dla niej na ten wyjątkowy dzień. Jeśli chcesz prezentować się ultrakobieco, koniecznie wybierz to właśnie rozwiązanie!

[smart-grid row_height=”350″]

 

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com