3 czerwca 2016

Fryzury na wesele 10 ciekawych propozycji

Zastanawiasz się jaką fryzurę wybrać? Co będzie trendy? Poniżej kilka cennych rad na temat wyboru fryzur. Na końcu galeria najmodniejszych w tym sezonie uczesań.

Delikatne, naturalne uczesania

Nie da się zaprzeczyć, że największą popularnością cieszą się naturalne, delikatne uczesania. Tutaj przede wszystkim należy wyróżnić koki (lekko upięte), włosy rozpuszczone – część z nich może być spięta. Modne są również loki, fale. Coraz większą popularnością cieszą się fryzury w stylu retro. To prawdziwy hit sezonu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzury na wesele?

Najważniejsze jest, aby dopasować fryzurę do długości włosów. Zbyt krótkie nie dadzą się upiąć w koka. Można pomyśleć o pozostawieniu włosów rozpuszczonych. Tak samo jest z włosami bardzo długimi – upięte fryzury mogą wydawać się bardzo duże. W takim przypadku o wiele lepiej jest zdecydować się na włosy rozpuszczone, loki oraz fale. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio wcześniej wykonać koloryzację. W końcu odrostów nie praktycznie żadne uczesanie. To bardzo istotne kwestie. Można również pokusić się o wykonanie zabiegu poprawiającego kondycję włosów. W takim przypadku należy skonsultować się z fryzjerem lub stylistą.

Czy fryzura na wesele można wykonać samemu?

Oczywiście, że tak. Wystarczy poszukać w Internecie uczesania krok po kroku. Nie da się zaprzeczyć, że są to przepiękne upięcia. Na kolejnych grafikach czy na filmiku pokazane jest, jak wykonać fryzurę. Kilka minut i gotowe. Z pewnością warto jest zastanowić się nad taką ewentualnością. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

https://www.youtube.com/watch?v=PUAbXrC-a4A

 

Jak sprawić, aby fryzura była trwała?

Jeśli fryzura będzie wykonywana przez fryzjerkę czy stylistę to z pewnością zadbają o to, aby fryzura była trwała i nie zepsuła się podczas przyjęcia. Zupełnie inaczej jest, jeśli fryzurę wykonujemy sami. W takim przypadku należy pamiętać o utrwaleniu fryzury odpowiednim preparatem. Może to być lakier do włosów lub pianka.

Galeria najmodniejszych uczesań

Poniżej galeria najmodniejszych uczesań.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: http://www.makeupslubny.pl/fryzury/