Barcelona
24 stycznia 2023

Jak przygotować się do oświadczyn w Walentynki?

Walentynki to szczególny dzień, w którym wiele par decyduje się na oświadczyny. Jeśli planujesz zrobić to właśnie w ten dzień, warto odpowiednio się do tego przygotować. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc.

Wybór miejsca 

Planujesz oświadczyć się w walentynki? Ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce.

Jeśli chcesz oświadczyć się w domu, możesz przygotować romantyczną kolację i udekorować mieszkanie – np. świecami i kwiatami. Do tego możesz wybrać ulubioną, pasującą do okazji piosenkę i puścić ją w tle. Aby wszystko było jeszcze bardziej niezapomniane, przygotuj drobny prezent lub zrób album z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Dobrym pomysłem jest także przygotowanie własnoręcznie napisanego listu, w którym wyrazisz swoje uczucia. Poświęć odpowiednią ilość czasu na przygotowania, aby wszystko było perfekcyjne.

Jeśli zdecydujesz się na oświadczyny w restauracji – zarezerwuj stolik w strefie z pięknym widokiem, aby zaręczyny przebiegły w romantycznej scenerii. Możesz zamówić również specjalne menu, bukiet kwiatów i butelkę dobrego wina. Wieczór z pewnością będzie niezapomniany, jeśli poprosisz kelnera o włączenie specjalnej, romantycznej piosenki. Pamiętaj, że ważne jest, aby skupić się na swoich uczuciach i mówić do swojej partnerki z serca. 

Wybór pierścionka zaręczynowego 

Wybór pierścionka zaręczynowego to ważna decyzja. Aby wybrać odpowiedni, musisz znać nie tylko rozmiar palca swojej wybranki, a także zadbać o jego styl. Ukochana osoba może mieć różne preferencje co do koloru kamienia, jego rozmiaru czy też stylu pierścionka. W dzisiejszych czasach, oferta pierścionków zaręczynowych jest bardzo szeroka – możesz wybierać spośród złota białego, żółtego, różowego, srebra, a także platyny. Jeśli chodzi o rodzaj kamienia, to najczęściej wybierane są pierścionki z diamentem, szafirem, rubinem i szmaragdem. Auroria oferuje bogatą gamę pierścionków zaręczynowych, które znajdziesz na stronie: https://auroria.pl/walentynki

Co powiedzieć podczas zaręczyn? 

Podczas oświadczyn ważne jest, aby skupić się na swoich uczuciach i być naturalnym. Opowiedz historię waszego związku, powiedz jakie znaczenie ma dla Ciebie Twoja ukochana i co wniosła w Twoje życie. Jeśli jesteś bardziej poetycki, możesz przygotować własnoręcznie napisany wiersz lub odczytać cytat, który odzwierciedla Twoje uczucia.

Najistotniejsze jest to, aby być szczerym podczas oświadczyn. Pamiętaj, że nie ma jednego właściwego sposobu na oświadczenie się. Po prostu wyraź swoje uczucia w piękny sposób! 

Co jeszcze może Ci się przydać?

Aby uwiecznić ten wyjątkowy moment, zabierz ze sobą aparat! Możesz zamówić również specjalną kartkę z życzeniami lub zadbać o dodatkową atrakcję – np. wypad do SPA lub rejs statkiem. 

Pamiętaj, że oświadczyny to ważne wydarzenie, ale nie powinieneś się stresować! Nieważne jest to, co przygotowałeś, ale to, że zdecydowałeś się na oświadczyny i chcesz spędzić resztę swojego życia właśnie z tą osobą.

zdjecie – pexels