Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jak spersonalizować swoje wesele? Postaw na wyjątkową papeterię ślubną!

Posted on 0 2 min. przeczytasz 133 odsłon

Wielu przyszłym parom młodym zależy na zapewnieniu gościom niezapomnianych przeżyć. W stworzeniu wyjątkowej atmosfery podczas przyjęcia weselnego może pomóc spersonalizowana papeteria ślubna, która na pewno będzie jeszcze długo wspominana i może być nawet główną ozdobą sali. Pomysłowość na pewno zostanie doceniona. Sprawdź, jak zadbać o oryginalność papeterii ślubnej.

Zacznij od zaproszeń

Świetnym wstępem do przygotowania spersonalizowanej papeterii ślubnej może być wybranie zaproszeń. Warto wybrać takie modele, które będą odpowiadały stylowi, w jakim zostanie urządzona sala weselna. To może być mała podpowiedź dla gości, która może pomóc im w dobraniu kreacji czy też opakowań prezentów. Z tego powodu należy już na etapie zaproszeń wiedzieć, jaki będzie motyw przewodni ślubu i wesela.

Ogromną popularnością cieszą się w ostatnich latach kartki inspirowane stylem boho. W sklepie Amelia-Wedding.pl nie brakuje pięknych modeli z polnymi kwiatami, motywami ludowymi i regionalnymi czy też pawimi piórami. Często takie zaproszenia są wykonane na stylowym papierze ekologicznym, który idealnie wpisuje się w klimat boho. Ciekawym pomysłem mogą być także kartki z zabawnymi grafikami.

Pamiętaj o podziękowaniach dla weselników

Nieodłącznym elementem współczesnych wesel są skromne prezenty dla weselników. Takie upominki również mogą mieć bardzo spersonalizowany charakter i być dopasowane do stylu dominującego w dekoracjach sali.  Ciekawe podziękowania dla gości weselnych mogą mieć formę słodyczy, które są zapakowane w zaprojektowane przez parę opakowanie. Papierek lub pudełko może mieć niebanalny napis bądź po prostu inicjały małżonków.

Można oczywiście pójść o krok dalej i przygotować znacznie bardziej oryginalne podarki dla rodziny i znajomych. Dość sporą popularnością cieszą się domowe nalewki w buteleczkach z weselną etykietą. Zamiast alkoholu można również zdecydować się na wręczenie niewielkiego słoika z miodem z okolicznej pasieki. Bardzo symbolicznym prezentem mogą być natomiast pięknie zapakowane nasiona niezapominajek.

Zadbaj o dekoracje stołu

Jednym z najważniejszych miejsc na salach weselnych są stoły, przy których odbywa się biesiada i toczą się rozmowy między gośćmi. Ta część pomieszczenia na pewno będzie często fotografowana, dlatego warto zadbać o obecność odpowiednich dekoracji. W sklepie Amelia-Wedding.pl nie brakuje specjalnych produktów na tę okazję, czyli winietek, etykietek na butelki, numerów stolików, pikerów czy też ozdobnego menu.

Wszystkie te elementy mogą być idealnie dopasowane do wystroju sali i ogólnego charakteru imprezy weselnej. Warto postawić na jeden zestaw dekoracji, dzięki czemu na stole nie zapanuje stylistyczny chaos. Ponadto taka papeteria ślubna może być również bardzo spersonalizowana. Wystarczy poprosić firmę o wykorzystanie przygotowanych przez parę grafik, tekstów i innych projektów ozdób. Dzięki temu goście na pewno długo będą pamiętać wesele pary.

Brak komentarzy

Co myślisz? Napisz Swój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *