Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jak spersonalizować swoje wesele? Postaw na wyjątkową papeterię ślubną!

Posted on 0 2 min. przeczytasz 839 odsłon

Wielu przyszłym parom młodym zależy na zapewnieniu gościom niezapomnianych przeżyć. W stworzeniu wyjątkowej atmosfery podczas przyjęcia weselnego może pomóc spersonalizowana papeteria ślubna, która na pewno będzie jeszcze długo wspominana i może być nawet główną ozdobą sali. Pomysłowość na pewno zostanie doceniona. Sprawdź, jak zadbać o oryginalność papeterii ślubnej.

Zacznij od zaproszeń

Świetnym wstępem do przygotowania spersonalizowanej papeterii ślubnej może być wybranie zaproszeń. Warto wybrać takie modele, które będą odpowiadały stylowi, w jakim zostanie urządzona sala weselna. To może być mała podpowiedź dla gości, która może pomóc im w dobraniu kreacji czy też opakowań prezentów. Z tego powodu należy już na etapie zaproszeń wiedzieć, jaki będzie motyw przewodni ślubu i wesela.

Ogromną popularnością cieszą się w ostatnich latach kartki inspirowane stylem boho. W sklepie Amelia-Wedding.pl nie brakuje pięknych modeli z polnymi kwiatami, motywami ludowymi i regionalnymi czy też pawimi piórami. Często takie zaproszenia są wykonane na stylowym papierze ekologicznym, który idealnie wpisuje się w klimat boho. Ciekawym pomysłem mogą być także kartki z zabawnymi grafikami.

Pamiętaj o podziękowaniach dla weselników

Nieodłącznym elementem współczesnych wesel są skromne prezenty dla weselników. Takie upominki również mogą mieć bardzo spersonalizowany charakter i być dopasowane do stylu dominującego w dekoracjach sali.  Ciekawe podziękowania dla gości weselnych mogą mieć formę słodyczy, które są zapakowane w zaprojektowane przez parę opakowanie. Papierek lub pudełko może mieć niebanalny napis bądź po prostu inicjały małżonków.

Można oczywiście pójść o krok dalej i przygotować znacznie bardziej oryginalne podarki dla rodziny i znajomych. Dość sporą popularnością cieszą się domowe nalewki w buteleczkach z weselną etykietą. Zamiast alkoholu można również zdecydować się na wręczenie niewielkiego słoika z miodem z okolicznej pasieki. Bardzo symbolicznym prezentem mogą być natomiast pięknie zapakowane nasiona niezapominajek.

Zadbaj o dekoracje stołu

Jednym z najważniejszych miejsc na salach weselnych są stoły, przy których odbywa się biesiada i toczą się rozmowy między gośćmi. Ta część pomieszczenia na pewno będzie często fotografowana, dlatego warto zadbać o obecność odpowiednich dekoracji. W sklepie Amelia-Wedding.pl nie brakuje specjalnych produktów na tę okazję, czyli winietek, etykietek na butelki, numerów stolików, pikerów czy też ozdobnego menu.

Wszystkie te elementy mogą być idealnie dopasowane do wystroju sali i ogólnego charakteru imprezy weselnej. Warto postawić na jeden zestaw dekoracji, dzięki czemu na stole nie zapanuje stylistyczny chaos. Ponadto taka papeteria ślubna może być również bardzo spersonalizowana. Wystarczy poprosić firmę o wykorzystanie przygotowanych przez parę grafik, tekstów i innych projektów ozdób. Dzięki temu goście na pewno długo będą pamiętać wesele pary.

Brak komentarzy

Co myślisz? Napisz Swój komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *