Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="6"][spacer]

Jak się ubrać na ślub cywilny? Wskazówki

Posted on 0 4 min. przeczytasz 1.7K odsłon

Jak się ubrać na ślub cywilny, aby czuć się wyjątkowo? Trendy ciągle się zmieniają, jednak niezależnie od obowiązującej mody, warto wyglądać tak, aby czuć się komfortowo i być w zgodzie z własnym stylem. Ubranie na ślub cywilny to trudny wybór! Zobacz, nasze wskazówki i czerp inspiracje z porad innych nowożeńców.

Jak się ubrać na ślub cywilny? Obowiązujące trendy

Zawarcie związku małżeńskiego z ukochaną osobą to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Bez względu na to, czy uroczystość zaślubin odbędzie się w kościele, czy w urzędzie, młoda para chce wyglądać wyjątkowo i na zawsze mieć w pamięci ten romantyczny dzień! Jak się ubrać na ślub cywilny? W przeciwieństwie do zawarcia związku małżeńskiego w kościele, ceremonia w urzędzie nie nakłada na uczestników uroczystości żadnych ograniczeń. Zwłaszcza Panna Młoda może pozwolić sobie na większą swobodę w wyborze koloru, kroju czy stylu swojej kreacji. Jak wybrać odpowiedni strój i wyglądać zjawiskowo? Wiele osób twierdzi, że na ślub cywilny kreacja powinna być skromniejsza, niż podczas przysięgi składanej w kościele. Jak tę kwestię rozpatrują sami zainteresowani?

Forum o ślubach 2021

Jeżeli nie wiesz, jak ubrać się na ślub cywilny to warto zasięgnąć opinii innych młodych par, które przygotowują się do tego wielkiego dnia. O tym jak powinno wyglądać wesele 2021 roku najlepiej wiedzą ci, którzy je planują! Forum GoWork.pl zawiera wiele przydatnych wskazówek i rad od tych, którzy są w trakcie planowania własnego wesela. Wymiana inspiracji i pomocnych trików dotyczących zaplanowania idealnej ceremonii przydadzą się każdemu, kto zdecydował się stanąć na ślubnym kobiercu.

Sukienka na ślub cywilny – inspiracje

Wybór odpowiedniej sukienki na ślub cywilny to priorytet przygotowań dla niejednej Panny Młodej. Ten wyjątkowy dzień to marzenie wielu kobiet już od najmłodszych lat. Podczas zabawy w wieku przedszkolnym małe dziewczynki zastanawiały się, jak będzie wyglądać ich ślub. Oczywiście wtedy była to jedynie zabawa, jednak w dorosłym życiu organizacja ślubu i wesela wymaga nie lada odpowiedzialności. Pamiętaj jednak, żeby ten wyjątkowy dzień przygotować zgodnie z własnymi oczekiwaniami i zadbać o własny komfort psychiczny podczas uroczystości. To jak będziesz wyglądać podczas składania przysięgi małżeńskiej, powinno odzwierciedlać Twój własny styl i osobowość. Jak się ubrać na swój ślub cywilny? Suknia do ziemi czy skromny kostium? Biały garnitur czy czarny frak? Przyszli małżonkowie mają w czym wybierać, a im więcej alternatyw tym trudniej podjąć ostateczną decyzję!

Ubranie na ślub cywilny

Wybierając ubranie na ślub cywilny, należy kierować się własnymi upodobaniami. Klasyczne kreacje ślubne wciąż są na topie. Niektórzy uważają, że na uroczystość w urzędzie suknia powinna być skromniejsza niż ta, w której decydujemy się wziąć ślub kościelny. Jednak jeżeli masz ochotę wystąpić w śnieżnobiałej sukni do ziemi, to miejsce składania przysięgi nie powinno być żadnym ograniczeniem. Panny młode decydują się na różne warianty. Biały damski garnitur czy pastelowe sukienki koktajlowe to częsty wybór przyszłych żon. Jakie kolory królują wśród stylizacji ślubnych? Na pierwszym miejscu bezkonkurencyjnie rządzi biel, jednak ecru, beż, błękit i pudrowy róż coraz częściej są wybierane przez kobiety, które planują przypieczętować swój związek. Panowie głównie decydują się na klasyczny garnitur, ale coraz częściej stawiają na oryginalne dodatki np. w postaci kolorowego krawatu czy skarpetek w serduszka. Niezależnie od panujących trendów, wybór ślubnej kreacji powinien być przemyślany i zgodny z własnym stylem. Najważniejsze, żeby tego dnia czuć się dobrze w swoim ubraniu i podobać się przede wszystkim sobie i przyszłemu mężowi lub żonie.

Jak się ubrać na ślub cywilny jako gość?

Zaproszeni na uroczystość zaślubin goście również stają przed dylematem dotyczącym odpowiedniego ubioru. Warto tego dnia wyglądać elegancko i razem ze swoimi bliskimi cieszyć się tym romantycznym dniem! Jak się ubrać na ślub cywilny jako gość? Kreacja powinna być stonowana, tak by swoim stylem nie przyćmić głównych bohaterów tego dnia, czyli Państwa Młodych. Wybierając kolor sukienki, warto zrezygnować z bieli, która tego dnia jest zarezerwowana dla Panny Młodej, niektórzy uważają, że także czerń może okazać się dla przyszłych małżonków pechowa, w związku z czym warto zastanowić się nad tym wariantem, aby nie popełnić modowego faux-pas.

Brak komentarzy

Co myślisz? Napisz Swój komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *