Styl boho
8 lutego 2021

Jak zorganizować wesele w stylu boho?

Beztroska, luz, wolność ducha i romantyzm – taki właśnie jest styl boho i dokładnie takie powinno być wesele organizowane w tym stylu. Marzysz o przyjęciu w stylu boho? Chcesz, by Twoja uroczystość była beztroska, wolna od wszelkich schematów i elementów sztampowych? Ten styl jest właśnie dla Ciebie. Jeśli marzysz o ślubie i weselu w stylu boho, sprawdź nasze propozycje i inspiracje, które pomogą Ci sprawić, że ten dzień będzie niezapomniany!

Styl boho – czym się charakteryzuje?

Styl boho na weselach czerpie wpływy z kultury hipisowskiej, miesza się z elementami cygańskimi i vintage. Trend, który rozpoczął się kilka lat temu, dziś gości już na stałe na większości wesel. Czym jest styl boho i jak zaplanować wymarzony ślub boho?

Styl boho to uosobienie ekspresji. To pozbawiona zasad wolność w wyrażaniu siebie. W stylu boho znajdziemy elementy stylu hipisowskiego, etnicznego i cygańskiego, które łączą się ze sobą tworząc artystyczną stylistykę.

Dlaczego motyw ślubu w stylu bohemy jest tak popularny?

Po pierwsze, wiele par identyfikuje się z prostotą i naturalnością stylu boho. Pozwala on na wielowymiarową personalizację ślubu, w zależności od własnych upodobań. Dodatkowo, decydując się na organizację ślubu w stylu boho mamy szansę na spore oszczędności. Nawet przy bardzo ograniczonym budżecie możesz zaplanować stylowe wesele, dobierając dekoracje zgodne ze stylistyką tego właśnie stylu.

Łatwo zrozumieć, dlaczego śluby w stylu bohemy są tak popularne wśród współczesnych panien młodych. Są przepiękne, ale nie przesadzone i często niedrogie dzięki swojemu luźnemu klimatowi. A co ciekawe – pozwalają wyrazić swoją spontaniczność i naturalność w każdym aspekcie organizacji – od dekoracji aż po suknię ślubną.

Pomysły na dekoracje w stylu boho

Jeśli myślisz o boho w swoim wielkim dniu, będziesz mieć absolutną frajdę z planowania tego wydarzenia. Zebraliśmy kilka naszych najlepszych pomysłów na ślub w stylu boho, aby uzyskać piękną, romantyczną atmosferę, o której zawsze marzyłaś.

Dekoracje są, bez dwóch zdań, jedną z najlepszych części ślubu w stylu boho. To właśnie tutaj możesz się bawić. Bądź kreatywna – samodzielnie możesz bowiem stworzyć piękne i efektowne dekoracje, które z pewnością zrobią wrażenie na gościach.

W świecie mody styl bohemy, znany również jako boho-chic i hippie-chic, oznacza swobodę ducha i czerpie wpływy z kultury hipisowskiej. To styl, w którym z niczego możesz stworzyć imponujące dekoracje. Styl boho to zwiewne suknie, koronki, frędzle, żywe kwiaty, prosto z łąki, drewniane pudełka na obrączki i nastrojowe oświetlenie. Nie ma tu miejsca na przesadzone, drogie i sztampowe dekoracje. Wystarczy odrobina kreatywności i pomysły, by stworzyć samodzielnie najpiękniejsze dekoracje. Wystarczy kawałek drewna, sznurek, juta i lampki i odrobina chęci, a Twoje przyjęcie ze standardowego wesela zamieni się w niebanalną uroczystość, pełną spersonalizowanych elementów.