13 lutego 2023

Jakie możliwości daje fotograf ślubny Kraków?

Już niebawem odbędzie się Wasz ślub i wesele, a Wy jeszcze nie macie fotografa ślubnego? Zastanawiacie się w ogóle nad tym, czy jest sens korzystać z jego usług? Ktoś z Waszych znajomych amatorsko wykonuje zdjęcia i obiecał przyjść z aparatem na uroczystość? To rzeczywiście może być kusząca oferta, pozwalająca zaoszczędzić pewną kwotę pieniędzy. Czy jednak zastanawiałeś się nad tym, jak ważną pamiątką jest fotografia ślubna i czy warto z niej rezygnować? Profesjonalnie wykonany album pełen fotografii ślubnej to pamiątka, która może Wam towarzyszyć przez całe życie. Będziecie do niej wracać, by przypomnieć sobie wspaniałe chwile sprzed lat i pokazać je swoim dzieciom, wnukom i przyjaciołom. Dowiedz się zatem, co ma Wam do zaoferowania fotograf ślubny Kraków.

Co wchodzi w skład fotografii ślubnej?

Aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom młodych par, fotograf ślubny przygotował bogatą ofertę usług, w skład których wchodzą następujące pozycje.

Reportaż ślubny

Jest to podstawowy rodzaj fotografii ślubnej, rozpoczynający się w dniu waszego ślubu, wczesnym rankiem. Fotograf ślubny Kraków pojawi się w Waszych domach i będzie dokumentował wszystkie przygotowania, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z Wami. Makijaż, przymierzanie sukni, garnituru, ubieranie butów, pakowanie obrączek oraz wiele innych czynności poprzedzających uroczystość ślubu. Powstaną z tego wspaniałe zdjęcia ślubne, które następnie będą tworzyć cały fantastyczny album, waszą pamiątkę z tego dnia.

Fotografia ślubna w kościele

Jedne z najważniejszych zdjęć z tego dnia powstaną w kościele lub urzędzie, podczas wypowiadania słów przysięgi małżeńskiej. Tak wykonana fotografia ślubna Kraków będzie przedstawiać Wasze twarze wraz z widocznymi na nich emocjami i wzruszeniem. Profesjonalny fotograf ślubny doskonale wie, jak należy zachować się podczas robienia zdjęć w kościele i jego obecność nie przeszkadza w tej ważnej chwili.

Sesja ślubna

Następny ważny punkt wydarzenia to udanie się z młodą parą na sesję ślubną. Może to być plener ślubny w wybranym przez Was miejscu, najczęściej w pobliżu miejsca wesela, a jeśli jest ono oddalone, to plenerowe zdjęcia ślubne będą wykonane w innym terminie.

Wszystkie wykonane zdjęcia zostaną następnie poddane obróbce i korekcie i powstanie z nich zachwycający album — foto książka w eleganckim wydaniu. Idealnie sprawdza się w roli rodzinnej pamiątki, jak również można ją przeznaczyć na prezent dla najbliższej rodziny, jako formę podziękowania za obecność na ślubie.