6 października 2016

Kolekcje obrączek 2016 – najciekawsze modele

Jednym z najtrudniejszych wyborów, jaki stoi przed przyszłymi małżonkami jest wybór obrączek. Decyzja jest niezwykle trudna. Nie da się zaprzeczyć, że szeroki wybór różnych wzorów wcale nie ułatwia tego zadania. Jak znaleźć idealne obrączki? Czym należy się kierować? Wyróżnić można wiele ważnych zasad. W poniższym artykule przytoczymy kilka najważniejszych aspektów dotyczących wyboru odpowiednich obrączek. Następnie przedstawimy najciekawsze w tym sezonie kolekcje obrączek. Z pewnością to fantastyczna wskazówka dla osób, które mają problem z wyborem odpowiedniego wzoru.

Najważniejsze zasady przy wyborze obrączek

Poszczególne modele obrączek znacząco różnią się między sobą. Przede wszystkim mogą być wykonane z różnych materiałów, mieć różną ceną. To najważniejsze kryteria, według których można podzielić obrączki. Nie da się zaprzeczyć, że najpopularniejsze są złote obrączki. To niejako klasyka oraz tradycja. Oczywiście obrączki mogą być wykonane również z innych materiałów, np. srebra, tytanu, platyny. Dość nieszablonowym rozwiązaniem jest wybór obrączek w formie tatuażu. Jednak jest jeszcze mało popularne i tylko odważne osoby podejmują taką decyzję. Warto jest poruszyć jeszcze jedną kwestię dotyczącą obrączek wykonanych ze złota. Należy szczególną uwagę zwrócić na próbę złota, z którego zostaną wykonane obrączki. Tutaj głównie chodzi o stopień ścieralności oraz miękkość metalu. Najczęściej obrączki wykonywane są ze złota o próbie 585. Spotkać można również modele o próbie 333. Nie da się zaprzeczyć, że najlepszy materiałem na obrączki jest złoto właśnie o próbie 585. Należy poruszyć również kwestię ceny obrączek. Wiele zależy od materiału, z którego zostaną wykonane obrączki. Najczęściej koszt zakupu oscyluje w granicach 2000 złoty. Wiele zależy również od wybranego wzoru oraz dodatkowych zdobień, jak np. kamienie czy frezowane krawędzie obrączki.

Ciekawe modele obrączek

  • Klasyczne, półokrągłe obrączki – poniżej prezentujemy przepiękny, klasyczny model obrączek. To niezwykle prosty wzór. Mimo to właśnie ten wzór jest bardzo popularny. Atrakcyjna jest również cena. Z pewnością warto jest zastanowić się nad ich zakupem. To model, który był, jest, i z pewnością już zawsze będzie modny.

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

  • Przepiękne obrączki, gdzie pierścionek dla kobiety jest dodatkowo ozdobiony cyrkoniami. Nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo wyjątkowy model. Męska obrączka pozbawiona jest dodatkowych zdobień. Bardzo ciekawy komplet.

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

  • Wyjątkowe obrączki, przepięknie ozdobione. Uwagę przykuwają krawędzie obrączki, frezowane, niezwykle pięknie się prezentują. Idealne dla pary, której zależy aby obrączka dla niej i dla niego była taka sama.

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

  • Obrączki z białego złota prezentują się równie dobrze, jak obrączki złote. Tym razem propozycja dla pary, której zależy na klasycznym i zarazem nowoczesnym rozwiązaniu. Nie da się zaprzeczyć, że białe obrączki cieszą się coraz większą popularnością.

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

  • Obrączki wielokolorowe. Prawdziwy hit w ostatnim czasie. Takie obrączki cieszą się bardzo dużą popularnością. Poniżej prezentujemy dwa ciekawe wzory. Pierwszy model to połączenie białego oraz żółtego złota, a drugi to wzór to obrączki wykonane z białego, nierodowanego złota.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Apart.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com