Suknia ślubna boho
19 lipca 2021

Koronkowe suknie ślubne

Wybór sukni ślubnej dla panny młodej to jedna z ważniejszych decyzji, a ślub to najważniejsza uroczystość w życiu, gdzie wszystko musimy mieć dopięte na ostatni guzik. W ostatnich latach prym wiedzie styl boho, trudno się dziwić, ponieważ panna młoda w dobrze dobranej sukni ślubnej boho może wyglądać obłędnie.

1. Suknie ślubne boho – gdzie kupić?

2. Suknia ślubna boho – modna i piękna

3. Jak wybrać suknię ślubną boho?

Suknie ślubne boho – gdzie kupić?

Jeżeli koronki, frędzle, falbanki oraz inne dodatki są tym, co się nam podoba, to salon sukien ślubnych w Katowicach – Cloo, będzie dobrym wyborem. Znajdziemy tutaj suknie ślubne boho dla panien młodych, klimat opowiadający o modzie ślubnej lekkiej, zwiewnej i romantycznej. Chętnych kobiet na piękną suknię w tym stylu nie brakuje, a pracownia z pewnością uszyje to czego potrzebujesz. Suknie w stylu boho to posiadające zwiewny fason, długie rękawy lub ich brak, z dodatkiem na przykład frędzli, koronek, mające dekolt uwydatniający biust. Suknia ślubna boho to połączenie kobiecości, uroku oraz swobody.

Suknia ślubna boho – modna i piękna

Panna młoda ubierając suknię ślubną boho, będzie wyglądać naturalnie, dziewczęco, pięknie i lekko. Czyż nie na tym właśnie nam zależy? Szycie sukni ślubnej trwa około 12 tygodni. Do tego należałoby dodać mniej więcej 4 tygodnie na ewentualne dopasowanie. Fason sukni, jak i jej dodatki nawiązują do klimatu artystycznej bohemy, strojów cygańskich i hipisowskich, niemniej jednak suknie ślubne boho pasują zarówno do wesela w eleganckich restauracji, oraz do przyjęcia, które odbywać się będzie na świeżym powietrzu. Komfort noszenia sukienki, dający swobodę i zwiewność wprost stworzony jest dla kobiety eleganckiej i romantycznej. To wielkie wyzwanie dla projektantów stworzyć sukienkę, która potrafi czarować prostotą, naturalnością a przy tym nadal być elegancką.

Jak wybrać suknię ślubną boho?

Na spotkanie w Salonie Cloo można umówić się na kilka sposobów: można pojawić się osobiście, zadzwonić do salonu pod numerem 662 446 156, jak i napisać e-maila na adres katowice@cloo.pl. Pierwsza wizyta w salonie trwa około godziny. W tym czasie stylistka pomoże wybrać oraz pokaże suknie ślubne, pomoże również dobrać dodatki. Możemy liczyć na przymiarkę sukni, które wpadną nam w oko. Rozpiętość cenowa sukni waha się do 3 do 10 tysięcy, warto więc już wcześniej przemyśleć, jaki budżet chcemy na nią przeznaczyć. Po wybraniu odpowiedniej sukni podpisuje się umowę na jej wykonanie, po czym brane są dokładne wymiary, które wysyłane są do projektanta, oraz musimy być przygotowani na wpłatę zadatku. Jest także możliwość wybrania spośród gotowych sukni boho.

Warto przemyśleć wcześniej co by nas mniej więcej interesowało, czy sukienka ma być z frędzlami, z jaką koronką, jakie chciałybyśmy kolczyki etc. Pamiętajmy, że suknia musi odpowiadać naszej sylwetce. Nie martwmy się nadwagą, suknie plus size są bez problemu dostępne. Będziemy do ślubu przygotowane, a naszą kreację wszyscy będą chwalić za jej niepowtarzalność, elegancję oraz styl.