limuzyna xxl
18 lipca 2016

Limuzyny do ślubu nasze propozycje

Poczuć się na własnym ślubie jak prawdziwa gwiazda, przynajmniej przez chwilę? Oczywiście, że to możliwe. Wystarczy zdecydować się na wyjątkowy samochód do ślubu, jakim jest limuzyna. To bardzo ekskluzywne samochody. Często wybierane są przez Nowożeńców. Niektóre maja bardzo duże gabaryty, inne są nieco mniejsze. Jednak nie da ulga wątpliwości, że wszystkie prezentują się niezwykle pięknie. Taki samochód z pewnością zrobi duże wrażenie na gościach. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestie. Koszt wynajmu limuzyn jest dość duży. Ceny zaczynają się od 500 złoty. Średni koszt wynajmu takiego auta to 1000 złoty. Jednak z pewnością warto jest rozważyć takie rozwiązanie. Wyróżnić można narzeczonych, którzy nie wyobrażają sobie w inny sposób dotrzeć przed kościół, jak właśnie limuzyną.

Od limuzyn retro po współczesność

Limuzyny przede wszystkim kojarzone są z długimi samochodami, bardzo ekskluzywnymi. Oczywiście wszystko się zgadza. Należy jednak pamiętać o tym, że limuzyna wcale nie musi być bardzo długa. Wyróżnić można również „małe” pojazdy. Historia limuzyn jest bardzo długa. Pierwsze pojazdy tego typu pojawiły się już w XIX wieku. Wśród najpopularniejszych marek limuzyn należy wyróżnić Rolls Royce, Delage, Lincoln, Maybach. Nowocześniejsze limuzyny to przede wszystkim Jaguary, Chryslery, Hummery, ale również Audi czy BMW. Z pewnością należy zastanowić się nad wyborem limuzyny retro oraz nowocześniejszego pojazdu. Limuzyny najczęściej mają kolor lakieru biały lub czarnym. Rzadziej spotykane są limuzyny różowe. Oczywiście można wyróżnić również auta w innych kolorach – srebrnym czy niebieskim. Tutaj należy powiedzieć, że wśród Nowożeńcy najczęściej wybierają limuzynę białą, czarną, ewentualnie różową.

Koszt wynajęcia limuzyny

Tak jak zostało to wskazane wcześniej – koszt wynajęcia limuzyny to 500-1500 złoty. Jednak należy pamiętać o tym, że cena zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to czas wynajmu, miejsce, marka pojazdu. W wypożyczalni należy również dopytać, czy cena obejmuje dekoracje pojazdu. W przeciwnym razie należy zadbać o zakup odpowiednich ozdób. Mogą to być żywe kwiaty lub po prostu sztuczne, gotowe dekoracje, np. ratanowe serca.

Nasze propozycje limuzyn

  1. Limuzyny retro

Austin Princess

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Austin Princess czarny

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Rolls Royce

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Humber

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

  1. Limuzyny nowoczesne

Jaguar XF

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Audi A8

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Mercedes S

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

  1. Limuzyny XXL

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: www.limuzynadoslubu.com.pl

Zdjęcia: Pixabay.com