Krótkie sukienki ślubne
13 marca 2019

Niech będzie krótko!

Suknia ślubna – wydawać by się mogło, że zawsze jest długa. Pudło! Są wszak kobiety, które nie najlepiej się w tej długości czują, zdecydowanie wolą odsłonić łydki czy nawet kolana. Ponadto w przypadku ślubów humanistycznych czy cywilnych niekiedy po prostu taka kreacja bardziej pasuje do całości. Na szczęście projektanci przygotowali bardzo wiele ciekawych propozycji, dzięki którym każda Panna Młoda będzie się zjawiskowo prezentowała!

W stylu pin-up

Charakterystyczny krój rozszerzający się od pasa w dół, a do tego odpowiednie dodatki i akcesoria – o mamy Pannę Młodą w klimacie pin-up, która wygląda oszałamiająco!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Koronkowa suknia ślubna

Koronki wiodą prym w stylizacjach z długimi sukniami. Nie inaczej jest w przypadku tych krótkich. Ultrakobiece, stylowe i bardzo modne. Idealne!

https://pl.pinterest.com/pin/303641199872956959/

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Z tiulem w dolnej części

Tiul to niezwykle popularny materiał, jeśli chodzi o ślubne stylizacje. W przypadku ślubnych sukienek sprawdza się rewelacyjnie!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Dopasowane do sylwetki

Kiedy Panna Młoda może się poszczycić wspaniałą sylwetką, jak najbardziej warto to pokazać! Przylegająca do ciała sukienka to dobry wybór!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com