Site icon Blog ślubny

Nietypowa atrakcja na wesele, czyli spersonalizowana gazeta

gazeta weselna

Gazeta weselna to propozycja dla par młodych, które uwielbiają niestandardowe rozwiązania. Jeśli chcecie podarować swoim gościom coś wyjątkowego, co zapadnie im w pamięć, to idealny pomysł dla was – sprawdźcie.
Zaczynając organizację swojego wesela, pary młode stają przed wieloma dylematami. Pierwsze decyzje dotyczą sali weselnej, wyboru miejsca ślubu, sukni, garnituru i usługodawców. Później przychodzi czas na z pozoru mniej ważne wybory np. podziękowania dla gości i atrakcji na wesele. Pamiętajmy jednak, że to właśnie drobne szczegóły nadają temu dniu odpowiedni charakter.

Jakie atrakcje weselne są najlepsze?

Wybór atrakcji weselnych nie jest tak prosty, jak myśli wiele par. Musimy pamiętać o tym, żeby trafić w gust gości, a jednocześnie nie zgubić istoty tego dnia. Zbyt wiele atrakcji to przesada. Wybierajcie więc rozsądnie: 1-2 atrakcje to absolutne maksimum. Oto propozycje, które możecie rozważyć:
– zimne ognie lub pokaz fajerwerków,
– wynajęta na kilka godzin fotobudka,
– papierowe lampiony miłości,
– albo spersonalizowana gazeta weselna.

[smart-grid row_height=”400″]

gazeta weselna

[/smart-grid]


Gazeta jako atrakcja na wesele

Pomysł na podarowanie gościom spersonalizowanej gazety to nowość, na którą coraz częściej decydują się pary młode. Czy to dobra atrakcja na wesele? Bez wątpienia. Taki podarunek zapadnie gościom w pamięć na dłużej i będą dzięki niemu mogli dłużej wspominać wasze wesele. Sprawdzi się o wiele lepiej niż słodkie krówki albo magnesy. Przekonajcie się, jakie zalety ma gazeta weselna.

Plusy spersonalizowanej gazety weselnej

Być może jeszcze nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale gazeta na weselu to hit – przede wszystkim dlatego, że możecie w niej:
– opowiedzieć o tym, jak się poznaliście i zaręczyliście,
– podziękować w kilku słowach przybyłym gościom,
– napisać parę miłych słów dla swoich rodziców,
– przedstawić i polecić swoich usługodawców,
– zapewnić gościom odrobinę rozrywki na weselu,
– poinformować o ważnych rzeczach np. menu.

Zrobić czy zamówić?

Gazeta weselna powinna być przygotowana profesjonalnie, aby idealnie wpisać się w klimat tego cudownego dnia – waszego dnia. Dobrze zaprojektowana gazeta ślubna wpisze się w każdą scenerię (niezależnie czy planujecie wesele rustykalne, czy bardziej w stylu glamour), dlatego oddajcie to zadanie w ręce profesjonalistów, którzy odpowiednio ubiorą w słowa to, co chcecie powiedzieć.
Gdzie zamówić własną gazetę? Skontaktujcie się z firmą, która projektuje gazety weselne (np. mailowa na kontakt@gazetaweselna.pl), opowiedzcie o swoich oczekiwaniach i razem stwórzcie niepowtarzalną atrakcję na wasze wesele!

 

Exit mobile version