Site icon Blog ślubny

Oryginalne pomysły na atrakcję dla gości weselnych

koszyczki

Aby wasze wesele było nie tylko cudowną uroczystością, ale też niesamowitym wydarzeniem, które wasi goście będą wspominać jeszcze długo, zadbaj o to, aby podczas wesela goście czuli się wyjątkowo. Jednym ze sposobów na zaskoczenie swoich gości jest zorganizowanie im oryginalnych atrakcji i zabaw, które dodadzą magii i radości Twojej uroczystości. Przeczytaj o naszych pomysłach na najbardziej oryginalne atrakcje dla gości weselnych.

Uśmiech! Stacja foto lub artysta malujący na żywo

Jednym z coraz częściej wykorzystywanych pomysłów na uprzyjemnienie gościom imprezy, jest stacja foto. W ostatnim czasie są one wyjątkowo popularne na weselach. Możesz wynająć foto budkę bądź postawić tło z rekwizytami takimi jak kapelusze, okulary czy peruki, z którymi goście będą sobie robić śmieszne zdjęcia. Goście uwielbiają takie atrakcje, a po waszym dniu zostanie im pamiątka w postaci zabawnego zdjęcia.

Jeśli chcecie być jeszcze bardziej kreatywni i zostawić gościom naprawdę wyjątkową pamiątkę z waszego dnia, to zamiast foto budki, wynająć możecie artystę malującego na żywo. Malarz stworzyć może karykatury gości z obrazem wesela w tle. Jesteśmy pewni, że taka atrakcja zaskoczy waszych gości, a po weselu zostaną im prawdziwe dzieła sztuki na pamiątkę!

Show

Kolejnym nietypowym pomysłem może być pokaz iluzji lub magii. Iluzjonista bądź magik może zachwycić i rozśmieszyć waszych gości, a jego umiejętności na pewno dostarczą tematów rozmów na weselu.

Niektóre pary, chcąc zapewnić rozrywki swoim gościom, wynajmują profesjonalnego barmana, który podczas wesela organizuje barmańskie show. Taki pokaz to nie tylko atrakcja dla oczu, ale i dla podniebienia!

Karaoke albo lekcja tańca

Parom, które chciałyby zaangażować gości w weselne atrakcje, polecamy wybór karaoke. Do takiej atrakcji wystarczą mikrofon i ekran, na którym wyświetlane będą teksty piosenek. Taka atrakcja to gwarantowana dawka śmiechu i pozytywnych emocji, a także świetna okazja do integracji wszystkich gości.

Będąc przy temacie muzyki, niektóre pary decydują się na zorganizowanie swoim gościom warsztatów bądź lekcji tańca! To świetny pomysł, aby zaangażować wszystkich gości, a także dać im możliwość nauczenia się kilku kroków jeszcze przed rozpoczęciem imprezy!

Stacja gier

Kolejnym pomysłem przełamującym barierę między gości, jest zorganizowanie im wspólnych gier. To może być na przykład stół z grami planszowymi. To będzie okazja dla gości do wzięcia udziału w emocjonujących rozgrywkach i poznanie się lepiej.

Wybierając atrakcje dla swoich gości, nie zapomnijcie o najmłodszych! Jeśli wśród weselnych gości są dzieci, dobrze jest zadbać o ich rozrywkę tak, aby ich rodzice mogło swobodnie bawić się na weselu.

Pięknym zwieńczeniem, a zaraz kolejną atrakcją dla gości wesela, może być pokaz fajerwerków bądź latarni chińskich.

Wybierz jedną bądź wiele atrakcji dla swoich gości, a zaproszeni zapamiętają wesele na całe życie!

Oprócz atrakcji dla gości, jednym z najważniejszych punktów na liście „to do” przed weselem są ślubne stylizacje. Jeżeli wciąż szukasz sukni ślubnej zajrzyj na https://www.elizabethpassion.com!

Exit mobile version