suknia ślubna plus size
29 listopada 2018

Panna Młoda plus size – suknia ślubna plus size idealna propozycja

Każda Panna Młoda chce w najważniejszym dniu w swoim życiu wyglądać spektakularnie. Gdy nosi się rozmiar 36, do wyboru są tysiące wzorów. Co jednak w sytuacji, gdy Bohaterka Dnia ma nieco bardziej kobiece kształty?  Czyżby była ona skazana na bezkształtne worki, w których na pewno nie będzie się ciekawie prezentowała? Na szczęście nie, bowiem dziś projektanci pomyśleli o paniach plus size i przygotowali dla nich całe mnóstwo ultrakobiecych, stylowych, bardzo modnych propozycji. Suknia ślubna plus size – sprawdź nasze propozycje?

Odsłoń ramiona!

Okazuje się, że Panny Młode plus size bardzo często mają niezwykle kuszące i bardzo zgrabne ramiona. Żal byłoby zatem je ukrywać. Dlatego też projektanci lansują w tym przypadku takie modele kreacji, które ukazują to, co  w damskiej sylwetce najlepsze. I jest pięknie!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Pokaż zgrabne nogi!

Okazuje się, że kobiety noszące nieco większe rozmiary niezwykle często mają bardzo zgrabne nogi – a zwłaszcza łydki. Warto byłoby ten fakt podkreślić, wybierając nieco krótszą od klasycznej suknię ślubną. I będzie wspaniale!

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Suknia ślubna plus size – postaw na kolor!

Nikt nie mówi, że kobiety noszące nieco większe rozmiary koniecznie muszą wybierać biel, wszak jak najbardziej wchodzą tu w grę też inne barwy sukien. Co o nich myślicie?

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com