papierowy bukiet ślubny
27 października 2016

Papierowa wiązanka ślubna nasze TOP 10

Nie da się zaprzeczyć, że papierowe bukiety ślubne cieszą się coraz większą popularnością. Stanowią fantastyczną alternatywę dla wiązanek z żywych kwiatów. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że taki bukiet może stanowić niezwykłą pamiątkę rodzinną. Z pewnością warto jest zastanowić się nad taką ewentualnością. Papierowe bukiety ślubne mogą być dodatkowo ozdobione koralikami czy wstążkami. Poniżej dziesięć najpiękniejszych papierowych bukietów ślubnych.

Idealna alternatywa dla klasycznej wiązanki

Nie da się zaprzeczyć, że papierowa wiązanka to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznego bukietu. Przede wszystkim dlatego, że taki bukiet może przybrać bardzo ciekawą formę. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że papierowa wiązanka może być ozdobiona różnymi elementami – koralikami, wstążeczkami, broszkami i naprawdę niezwykle efektywnie się prezentować. Oczywiście największą zaletą takiej wiązanki jest jej trwałość. Nie zwiędnie po kilku dniach i będzie stanowić jedną z najlepszych pamiątek ze ślubu. Oczywiście papierowa wiązanka to przede wszystkim oryginalna i niespotykana forma. Nie da się zaprzeczyć, że niewiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Z pewnością będzie to ciekawe i nieszablonowe rozwiązanie.

Papierowy bukiet również dla tradycjonalistki!

Wyróżnić można naprawdę wiele Panien Młodych, które są mocno przywiązane do tradycji i decydują się wyłącznie na klasyczne rozwiązania. Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że niektóre papierowe wiązanki praktycznie niczym nie różnią od tych, wykonanych z żywych kwiatów. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę również na ten szczegół. Jednak najwięcej zależy od tego, jaki model wiązanki wybierze Panna Młoda. Niektóre są bardzo podobne do tych, które składają się z żywych kwiatów, inne wykonane są wyłącznie z sztucznych materiałów, gdzie od razu można zauważyć, że nie są wykonane z żywych kwiatów. Na koniec warto jest dodać, że tylko od Panny Młodej zależy, jaką wiązankę wybierze. Poniżej prezentujemy 10 najciekawszych naszym zdaniem papierowych wiązanek ślubnych.

Papierowa wiązanka ślubna – nasza propozycja TOP 10

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com