Pierścionki z kolorowymi kamieniam
12 marca 2022

Pierścionki z kolorowymi kamieniami – do czego pasują i jak je nosić?

Kamienie szlachetne w całości naturalnego piękna to idealny dodatek do biżuterii i często wykorzystuje się je do tworzenia unikatowych wzorów naszyjników, pierścionków czy też bransoletek. Są one nie tylko piękne, ale mogą również podkreślić wyjątkowość naszej stylizacji. Jak nosić wyroby z kolorowymi kamieniami? Do czego będzie pasował pierścionek wykonany w podobnym stylu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii i dlaczego jest to takie istotne?

1. Biżuteria z kamieniami szlachetnymi – piękno i elegancja w jednym

2. Pierścionek z kolorowymi kamieniami – do czego warto go nosić?

3. Pierścionki srebrne i kamienie szlachetne – jakie wybrać?

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi – piękno i elegancja w jednym

Biżuteria jest od wieków bardzo stylowym dodatkiem do odzieży, zarówno tej wyjściowej jak i noszonej na co dzień. Podobnie, jak poszczególne rzeczy w naszej garderobie, także i złote pierścionki, bransoletki i inne drobiazgi również pasują do określonych typów stylizacji. Jeżeli chcemy wyglądać elegancko i szykownie, warto zwrócić uwagę na to, jakie ozdoby dobieramy do swoich ubrań, makijażu i sposobu uczesania. Przy odrobinie zastanowienia możemy uzyskać naprawdę spektakularne rezultaty przy bardzo subtelnych zmianach.

Pierścionek z kolorowymi kamieniami – do czego warto go nosić?

Pierścionek z kolorowymi kamieniami jest bardzo uniwersalną ozdobą. Możemy nosić go zarówno do stroju biznesowego, gdzie będzie stanowił miły akcent, jak i na co dzień, gdzie świetnie może współgrać z innymi elementami biżuteryjnymi czy też kolorowymi wzorami na naszym ubraniu. Zdobiony kamieniami, srebrny lub złoty pierścionek zapakowany w eleganckie pudełeczko może być również bardzo dobrym pomysłem na prezent, szczególnie dla osoby, co do gustu której jesteśmy przekonani i wiemy, że taki drobiazg wpadnie jej w oko. Wybierając biżuterię zarówno dla siebie, jak i na upominek zwróćmy uwagę, by wyrób posiadał stosowny certyfikat autentyczności.

Pierścionki srebrne i kamienie szlachetne – jakie wybrać?

Biżuteria to bardzo indywidualny rodzaj dodatku do odzieży. Powinna nie tylko wpasowywać się w nasze gusta, ale również dobrze wyglądać na tle odcienia naszej cery czy być dopasowana pod kolor oczu lub włosów. Dlatego przed zakupem warto zapoznać się dokładnie z opisem pierścionka, sprawdzić skąd pochodzą umieszczone w nim kamienie, a także jakiej próby jest metal je okalający. Jeżeli mamy uczulenie na nikiel, powinniśmy szczególnie uważać na wyroby ze srebra i decydować się jedynie na te nie posiadające żadnej domieszki.