pokaz zdjęć
23 sierpnia 2016

Pokaz zdjęć z okresu dzieciństwa i narzeczeństwa

Wyróżnić można wiele atrakcji ślubnych, które są organizowane podczas przyjęcia. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się organizowanie pokazu zdjęć z okresu dzieciństwa oraz narzeczeństwa. Z pewnością jest to oryginalny pomysł. Poniżej kilka praktycznych rad na temat jak przygotować pokaz zdjęć.

Przygotowanie prezentacji ze zdjęć

Na samym początku należy wybrać zdjęcia oraz zastanowić się nad tym, jak będzie wyglądała prezentacja. W końcu istnieje możliwość dodania opisów, efektów przejściowych między slajdami oraz muzyki. Wszystkie te elementy odgrywają bardzo ważną rolę. Prezentacja może zawierać śmieszne i poważne zdjęcia. Najważniejsze, aby nie było fotografii niejako kompromitujących narzeczonych lub erotycznych – ale ta kwestia jest chyba oczywista. Większy problem może sprawić dobranie odpowiedniej muzyki. Można wybrać jeden utwór lub kilka piosenek. Wszystko zależy od tego czy prezentacja będzie żartobliwa, czy nie. Samo dobranie odpowiednich opisów nie powinno sprawić większej trudności. Wystarczy trochę kreatywności. Na przygotowanie prezentacji trzeba będzie poświęcić nawet kilka dni. Jednak efekt końcowy z pewnością będzie zaskakujący.

Organizacja pokazu

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że aby móc pokazać prezentację trzeba będzie zakupić projektator. Prezentację można będzie wyświetlić bezpośrednio na ścianie lub powieszonym kawałku białego materiału. Oczywiście należy pamiętać również o zabraniu laptopa, na którym została zapisana prezentacja. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio wcześniej poinformować gości o rozpoczęciu odtwarzania prezentacji. Należy również przyciemnić lub zgasić światło. W przeciwnym razie prezentację będzie źle widać.

Czy prezentacja to dobre rozwiązanie?

Nie da się zaprzeczyć, że organizacja prezentacji jest coraz bardziej popularna. Trudno jest jednoznacznie określić, czy to dobre rozwiązanie. W końcu nie ma nic złego w pokazywaniu zdjęć. Po dodaniu odpowiednich efektów dźwiękowych oraz opisów prezentacja może okazać się niezwykle śmieszna. Z pewnością będzie to fantastyczna atrakcja.

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com