Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="6"][spacer]

Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety.

Posted on 0 3 min. przeczytasz 66 odsłon

Lista spraw do załatwienia przed ślubem, może przysporzyć o zawrót głowy! Prezenty dla rodziców, świadków oraz zaproszonych gości to miły zwyczaj, który warto pielęgnować. Obdarowane osoby z pewnością docenią drobny upominek, który będzie wyrazem wdzięczności za udział w tak ważnym dla młodych wydarzeniu. Jednym z bardziej oryginalnych podarunków z okazji wesela są personalizowane monety. Dowiedz się, jak je zamówić i kto zajmuje się wybijaniem monet na specjalne zamówienie.

Personalizowana moneta – dlaczego warto obdarować nią gości weselnych?

Każdy, kto choć raz brał udział w organizowaniu wesela, szczególnie gdy jest ono huczne, wie, że nie zawsze zapraszamy na nie, osoby, które dobrze znamy. To zupełnie normalne, że nie znamy gustu i preferencji dalszych krewnych, co sprawia, że kłopotliwe będzie podarowanie im czegoś, co im się spodoba. Personalizowana moneta, wybijana z okazji dnia ślubu, to prezent uniwersalny, niesprawiający trudności w transporcie, ani przechowywaniu. Co ważne, będzie pamiątką z dnia ślubu, gdyż na monecie zawsze wybita jest dokładna data wydarzenia. Personalizowana moneta zazwyczaj zapakowana jest w estetyczne etui, dlatego podarowanie jej na prezent z pewnością zrobi dobre wrażenie na zaproszonych gościach.

Jak zamówić personalizowane monety z okazji dnia ślubu?

Przede wszystkim, jeśli decydujesz się, że to właśnie personalizowane monety będą podarunkiem dla gości twojego wesela, musisz pamiętać, żeby nie zamawiać ich na ostatnią chwilę. Zarówno projekt, jak i wybicie monet zajmuje kilka dni, zawsze również musisz mieć w zapasie czas przewidziany na dostawę. Zamawiając personalizowane monety, warto znać już liczbę gości, którzy przyjadą na wesele, oraz to, w jakim klimacie będzie odprawiane. W przypadku imprezy w stylu boho świetnie sprawdzą się monety zapakowane w woreczek jutowy!

Przechodząc do bardziej technicznych spraw, zamawiając monety, potrzebujesz mieć wstępny pomysł na projekt – tu pomocna będzie praca grafika, lub firmy, która zajmuje się wybiciem monet. Jeśli wiesz już, co ma się na nim znaleźć, zachęcamy, aby skorzystać z opcji wykonania wizualizacji projektu.

Zamawiając personalizowane monety, konieczne będzie określenie ich wielkości oraz wybór materiału, z jakiego zostaną wykonane. Personalizowane monety zazwyczaj są mosiężne – pokryte powłokami galwanicznymi lub wypolerowane. Oczywiście, tańszą opcją jest zrezygnowanie z powłok, jednak monety pokryte niklem, srebrem czy złotem zrobią jeszcze większe wrażenie na zaproszonych gościach.

Gdzie zamówić personalizowane monety dla gości wesela?

Liderem wśród firm, które zajmują się wybijaniem monet na zamówienie, jest Producent Monet – https://www.producentmonet.pl/. Pracujący tam specjaliści, do perfekcji opanowali sztukę wykonywania monet na specjalne zamówienia, dlatego warto powierzyć im tak odpowiedzialne zadanie jak zrobienie wyjątkowych podarunków dla gości twojego wesela.

Brak komentarzy

Co myślisz? Napisz Swój komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *