prezent dla rodziców
22 września 2016

Prezent dla rodziców – dawka propozycji

Czas podziękowań dla rodziców to wyjątkowy moment na przyjęciu weselnym. Wtedy Para Młoda wręcza rodzicom prezenty, następnie wszyscy razem tańczą do wybranego wcześniej utworu. Jeszcze przed ślubem narzeczeni zastanawiają się, jaki prezent będzie najlepszy. Poniżej kilka ciekawych pomysłów.

Kwiaty

Zakup kwiatów to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Mogą to być bukiety wykonane z kwiatów ciętych lub kwiaty doniczkowe. Koszt zakupu to 200 – 500 złoty. Należy jednak pamiętać o tym, że kwiaty są nietrwałe, szybko więdną. Spotkać się można z opiniami, że prezent dla rodziców powinien być czymś osobistym, trwałym. Warto jest zastanowić się nad zakupem kwiatów, które będą umieszczone w doniczce z napisem „Podziękowania dla rodziców” czy „Kocham Was”. To z pewnością bardzo ciekawe rozwiązanie.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Kosz ze słodyczami

To kolejne bardzo popularne rozwiązanie. Oczywiście kosz ze słodyczami można wykonać również samemu. Ciekawym pomysłem jest włożenie do prezentu biletu na przedstawienie teatralne czy pobyt w SPA. Poza słodyczami w koszu może znajdować się również kawa, herbata czy butelka szampana.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.galerianatura.net

Ramki ze zdjęciami, obrazy, karykatury

Tutaj należy wyróżnić bardzo osobiste prezenty – ramki ze zdjęciami, obrazy czy karykatury. Ponadto niektóre pary decydują się na nagranie filmu dla rodziców. Tutaj pomysłów jest bardzo wiele. Można również wskazać albumy ze zdjęciami. Nie da się zaprzeczyć, że każdy z tych pomysłów będzie fantastycznym rozwiązaniem.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: sklep-slubny.venarti.pl

Biżuteria

Jest to również fantastyczny pomysł na prezent dla rodziców. Dla mamy można wybrać naszyjnik, pierścionek, kolczyki czy bransoletkę. Natomiast tata z pewnością ucieszy się z zegarka lub spinek do mankietów. Należy jednak pamiętać o tym, że zakup biżuterii jest dość sporym wydatkiem.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: wkruk.pl
Zdjęcia: verona.pl

Bilety do SPA, na kolację dla dwojga, na wycieczkę

Jednym z najbardziej oryginalnych pomysłów jest zakup biletów na wycieczkę czy do SPA. Niestety wiąże się to z dość dużymi kosztami. Ponadto należy pamiętać o tym, że rodzice nie koniecznie muszą być zadowoleni z takiego prezentu. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że wycieczka wiąże się z wieloma kosztami, np. dojazdu oraz koniecznością wzięcia urlopu. Nad tym rozwiązaniem trzeba się bardzo mocno zastanowić i przeanalizować wszystkie argumenty za i przeciw.

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com