limuzyna do ślubu
8 czerwca 2016

Samochód do ślubu jaki wybrać?

Jaki samochód do ślubu, wybór jest niezwykle skomplikowany. Przede wszystkim dlatego, że na rynku wiele firm oferuje swe usługi w tym zakresie. Narzeczeni mogą wybierać pomiędzy autami klasycznymi, bardziej nowoczesnymi, limuzynami, samochodami sportowymi czy terenowymi. Jakie auto będzie najlepsze? Może lepiej będzie zrezygnować z samochodu na rzecz innego środka transportu? Poniżej podział aut na kategorie oraz kilka przykładów.

Samochód do ślubu „z duszą”

Samochody retro, wyprodukowane w XX wieku cieszą się wielką popularnością. Przede wszystkim należy wskazać marki takie jak: Cadillac, Rolls Royce, Nestor, Syrena, Warszawa czy Wołga. Samochody zachowane są w bardzo dobrym stanie. Odrestaurowane prezentują się jakby dopiero co zostały wyprodukowane. Z pewnością wybór takiego samochodu jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najciekawszych wyborów.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Samochody do ślubu sportowe

Nie da się zaprzeczyć, że prawie każdy mężczyzna marzył lub nadal marzy o tym, aby chociaż na chwilę stać się właścicielem samochodu sportowego. Oczywiście jedną z najlepszych okazji jest właśnie ślub. Wystarczy wynająć samochód. Wybór jest naprawdę szeroki – zaczynając od Porsche, Audi, Mustang, Jaguar, BMW, Chevrolet i wiele innych.

[smart-grid row_height=”200″]

[/smart-grid]

Samochody do ślubu terenowe

Samochodem terenowym do ślubu? Dlaczego nie. To również dobry wybór. Wszystko zależy jednak od decyzji narzeczonych. Wyróżnić można wiele samochodów terenowych.

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Limuzyny do ślubu

Chcesz poczuć się jak gwiazda w dniu ślubu? Wystarczy, że wynajmiesz limuzynę do ślubu.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło zdjęć: pixabay.com