21 stycznia 2018

Czy suknia ślubna po ceremonii i weselu musi wylądować na dnie szafy?

Niektórym wydaje się, że taki właśnie musi ją spotkać los, że będzie odtąd ulokowana gdzieś w czeluściach garderoby, odpowiednio zapakowana i czekająca…na co właściwie? Chyba na to, aż poszarzeje, pokryje się pokaźną warstwą kurzu i będzie po prostu kiepsko się prezentowała. Wszystko wskazuje na to, że takie postepowanie nie ma najmniejszego sensu. Co zatem zrobić?

Komis ślubny to jest to!

Można spróbować swoją kreację sprzedać – wtedy inna kobieta będzie mogła cieszyć się tym idealnym krojem, tymi wspaniałymi ozdobami, tymi niecodziennymi aplikacjami, haftami i starannym wykończeniem detali. Ale czy jest sens pakować suknię i zawozić ją do któregoś ze stacjonarnych komisów? Bardzo średnio, okazuje się bowiem, że z miesiąca na miesiąc cieszą się one mniejszym powodzeniem. Niektórzy nawet zastanawiają się nad sensem ich istnienia w ogóle.

Wyparły je bowiem komisy internetowe, które są rozwiązaniem znacznie bardziej nowoczesnym i lepiej sprawdzającym się w dzisiejszym świecie. Trudno bowiem wyobrazić sobie, by przyszła Panna Młoda jeździła od jednego stacjonarnego komisu do drugiego w poszukiwaniu czegoś interesującego. Przecież nie może mieć nawet pewności, że znajdzie suknię w swoim rozmiarze, prawda?

Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja w internetowym odpowiedniku takiego miejsca. Tutaj bowiem wystarczy tylko kilka kliknięć myszką, by móc obejrzeć daną kreację, dowiedzieć się o niej czegoś więcej i skontaktować się z osobą sprzedającą. W dzisiejszych czasach coraz więcej różnego typu biznesów przenosi się do sieci, z komisami ślubnymi stało się podobnie.

Ty zarobisz pieniądze, inna Panna Młoda będzie miała przepiękną kreację!

Wszak nikt zapewne nie ma najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że po jednym tylko założeniu i oddaniu kreacji do profesjonalnej pralni w celu jej wyczyszczenia będzie ona prezentowała się dokładnie tak, jak nowa. Wiedza o tym doskonale te kobiety, które zdecydowały się kupić swoją suknię z drugiej ręki – i nie żałują tego!

Nie pozwól i Ty, by Twoja najważniejsza suknia w życiu najzwyczajniej w świecie się marnowała, gdy już opadną ślubno- weselne emocje. Pozwól jej nadal być w obiegu – zarób pieniądze, zyskaj miejsce w szafie, pozwól sobie na uszczęśliwienie kolejnej Panny Młodej tym pięknym podarunkiem!