Suknia ślubna z tiulem
28 sierpnia 2018

Suknia ślubna z tiulem idealnym pomysłem dla Panny Młodej!

Tiulowy, szeroki dół, a do tego obcisła raczej, przylegająca do ciała góra – dla wielu Panien Młodych taka właśnie baza ślubno-weselnego outfitu stanowi przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Ten fakt nie powinien nikogo dziwić, stanowi ona bowiem znakomite nawiązanie do lat przedszkolnych (tak, tak). Wszak każda niemalże mała dziewczynka marzy o tym, by w dniu swojego ślubu prezentować się niczym księżniczka. Wybór takiej właśnie kreacji pomoże w realizacji tego właśnie pragnienia!

Klasyczna biel i długość do ziemi!

Model dedykowany kobietom, które pragną założyć suknię spektakularną, taką, którą goście zapamiętają – by czuć się jak księżniczka na wielkim balu. Długość do ziemi, rozkloszowany dół oraz kontrastująca z nim, przylegająca do sylwetki górna część – i jest pięknie! Góra może prezentować się bardzo różnie. Modne ostatnio długie rękawy są coraz bardziej popularne, można jednak pomyśleć i o krótkim – to już zależy od indywidualnych preferencji kobiety oraz od tego, w jakiej porze roku ma się odbyć ślub.

 

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

A może krótko? A może kolorowo?

Wielbicielki niestandardowych, oryginalnych rozwiązań pragną nieco zaszaleć. Jak najbardziej można nieco poeksperymentować, wybierając chociażby model krótszy bądź też utrzymany w barwach innych niż klasyczna biel czy beż. Będzie uroczo? Na pewno! Dajcie się zainspirować!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com