suknia ślubna Paloma Blanca
29 czerwca 2016

Suknie ślubne hiszpanki znów modne?

Hiszpanki to bardzo charakterystyczne suknie ślubne – można je poznać po dole, składającym się z wielu opadających na siebie falban. W wielu kolekcjach sukien ślubnych pojawia się właśnie ten model. Można pokusić się o stwierdzenie, że hiszpanki znów stają się modne.

Czym charakteryzuje się hiszpanki?

Tak jak zostało to wskazane powyżej – cechą charakterystyczną hiszpanek jest dół składający się z wielu warstw tiulu, które tworzą niesamowicie efektywne falbanki. Fason hiszpanek to najczęściej princessa, chociaż wyróżnić można również hiszpanki rybki. Należy tutaj dodać, że coraz więcej przyszłych Pań Młodych decyduje się na zakup właśnie takich sukienek. Nie da się zaprzeczyć, że hiszpanki mają swój urok. Wyglądają na niezwykle lekkie i delikatne. Prezentują się przepięknie. Z pewnością Panna Młoda będzie wyglądać w takiej sukience wyjątkowo pięknie. Ponadto jest to niejako odejście od klasycznych wzorów, gdzie królują proste kroje oraz koronka. Hiszpanki to niejako powiew świeżości do nowych kolekcji sukien ślubnych. Z pewnością warto jest zastanowić się nad taką alternatywą. Jednak warto jest zwrócić uwagę na jedną rzecz. W praktyce mogą okazać się dość ciężkie. Przede wszystkim dlatego, że składają się z wielu warstw materiału.

Hiszpanki w najnowszych kolekcjach sukien ślubnych

Nie da się zaprzeczyć, że hiszpanki pojawiły się w najnowszych katalogach mody ślubnej. To fantastyczny trend. Suknie prezentują się przepięknie. Znacznie różnią się od hiszpanek, który były modne kilka lat temu. Nowe modele są bardziej różnorodne, niejednolite. Poniżej kilka przykładów hiszpanek, które pojawiły się w najmowych kolekcjach znanych projektantów.

 

Pronovias

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Źródło zdjęć: http://www.mlodaimoda.pl

Cymbeline

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło zdjęć: http://www.mlodaimoda.pl

Paloma Blanca

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]

Źródło zdjęć: http://www.palomablanca.com

Czy hiszpanki na stałe zagoszczą w katalogach mody ślubnej?

Nie da się zaprzeczyć, że hiszpanki cieszą się coraz większość popularnością. Wiele przyszłych Pań Młodych decyduje się na ich zakup. Jednak odpowiedź na pytanie, czy na stałe zagoszczą w katalogach mody ślubnej, jest niezwykle trudne. Być może jest to tylko sezonowy trend.