pierścionek zareczynowy
31 października 2016

Ten jedyny pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy – wyjątkowy, niezwykły, ten jedyny. Symbol miłości. Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie na pierścionek zaręczynowy wszyscy zwracają szczególną uwagę, to biżuteria, którą kobiety uwielbiają pokazywać koleżankom, przyjaciółkom. Oczywiście problem wyboru odpowiedniego pierścionka zaręczynowego dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Bo to ich zadaniem jest oświadczenie się kobiecie. Oczywiście w ostatnich latach dość sporo się zmieniło, coraz częściej zdarza się, że to kobiety pierwsze się oświadczają. Tym razem jednak przygotowaliśmy artykuł z myślą o mężczyznach, którzy planują w najbliższym czasie oświadczyny i mają duży problem z wyborem odpowiedniego pierścionka. Poniżej w skrócie zaprezentujemy kilka wskazówek dotyczących wyboru pierścionka zaręczynowego.

Wybór pierścionka – najważniejsze kwestie

Poniżej kilka ważnych wskazówek, które z pewnością przydadzą się przy zakupie pierścionka zaręczynowego:

  • określenie rozmiaru pierścionka: najlepszym sposobem jest zabranie narzeczonej jednego pierścionka, którego już nie nosi lub niechętnie zakłada. Ewentualnie można zapytać mamę narzeczonej o rozmiar pierścionka,
  • najlepszy model pierścionka: trudno jest jednoznacznie określić, jaki pierścionek będzie najlepszy. W końcu każda kobieta ma swój gust. Poniżej postaramy się zaprezentować kilka ciekawych modeli,
  • kruszec, z którego został wykonany pierścionek: z jakiego materiału powinien być wykonany pierścionek zaręczynowy? Nie da się zaprzeczyć, że panowie najczęściej decydują się na wybór pierścionka wykonanego z złota. Oczywiście to najpopularniejsze rozwiązanie. Należy wyróżnić również pierścionki wykonane ze srebra, platyny czy tytanu. Takie rozwiązania są oczywiście o wiele mniej popularne. W ostatnim czasie bardzo modne są również pierścionki wielokolorowe, czyli powstałe z połączenie złota białego z żółtym.

Nasze propozycje pierścionków zaręczynowych

Modele klasyczne

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Modele nowoczesne

Kolekcje pierścionków zaręczynowych bardzo szybko się zmieniają. Wyróżnić można wiele oryginalnych i nowoczesnych wzorów. W tej kategorii znajdują się bardzo różnorodne wzory, również pierścionki wielokolorowe.
[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.etsy.com

Zdjęcia: Yes.pl

Zdjęcia: Apart.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com