Tropiki na weselu
15 listopada 2018

Tropiki na weselu? To nam się podoba!

Ostatnimi czasy polskie pary narzeczonych coraz częściej poszukują dla siebie takich rozwiązań na ślub i wesele, które uchodzą powszechnie za niesztampowe, oryginalne, bardzo stylowe. Klimaty tropikalne będą nadawały się wprost idealnie. Póki co niewielu zakochanych się na to rozwiązanie zdecydowało – a jest niezwykle ciekawe. Będzie kolorowo, wesoło, to będzie święto miłości pod znakiem egzotyki!

Kwiaty dla Panny Młodej

Bukiet dla Panny Młodej na pewno nie może składać się z różyczek czy tulipanów. Trzeba umieścić w nim całą kwintesencję egzotycznych roślin, by był on niesamowicie kolorowy i bardzo nietypowy. Gwarantujemy, że na tle sukni ślubnej będzie się prezentował fantastycznie!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Dekoracje

Trzeba zadbać o każdy element, by stanowiły one spójną całość. Mowa o tych ozdobach, które pojawią się na ślubnym aucie, w kościele czy też innym miejscu, w którym ślub się odbędzie oraz tam, gdzie wszyscy będą świętowali podczas przyjęcia weselnego. Zieleń i typowo egzotyczne kolory zdadzą egzamin perfekcyjnie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Słodkości

Niech na stołach pojawią się patery z kolorowymi ciasteczkami i dzbany z napojami, wokół nich zaś różowe flamingi, zielone palmowe liście, wielobarwne słomki do picia drinków i koktajli. Będzie naprawdę pięknie i egzotycznie!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com