Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="6"][spacer]

Jak uratować ślubną kreację od wieloletniego zalegania na dnie szafy?

Posted on 0 2 min. przeczytasz 1.3K odsłon

Gdy kupujesz suknię ślubną, jesteś najszczęśliwszą kobietą na świecie. Szykujesz się bowiem do tego, by pójść w niej do ołtarza, by na zawsze związać swoje losy z ukochanym mężczyzną, by założyć rodzinę. A co się dzieje z ową kreacją, gdy już nie brzmią takty weselnych piosenek, kiedy goście udali się już do swoich domów, kiedy możesz ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem wspominać piękne chwile? Nic? Czyżbyś zafundowała jej nudny żywot na dnie szafy, gdzie zakurzona i zapomniana będzie z miesiąca na miesiąc prezentowała się gorzej? To błąd!

Podaruj swojej sukni drugie życie!

Tak bowiem można nazwać wystawienie jej w internetowym komisie z artykułami ślubno-weselnymi. Gdy bowiem inna kobieta zachwyci się Twoją kreacją i postanowi ją od Ciebie kupić, model zyska w pewnym sensie drugie życie, znów będzie używany, znów będzie wzbudzał zachwyt, znów będzie zakładany w najpiękniejszym dniu życia!

Nie ukrywajmy, że ta akurat kreacja kompletnie nie nadaje się do tego, by wkładać ją ponownie na inne okazje. Jest zwykle mocno określona, ma charakterystyczne, zarezerwowane właściwie wyłącznie na dzień ślubu ozdoby – jeśli zatem wydawało Ci się, że ponowne jej założenie to dobry pomysł, lepiej go porzuć i przekaż ją innej Pannie Młodej.

Czy tylko suknię sprzedać można w internetowym ślubnym komisie?

Zdecydowanie nie! Okazuje się bowiem, że suknie (choć najpopularniejsze), nie są tutaj jedynymi propozycjami. Coraz szersze grono panów postanawia wystawić tutaj swój ślubny garnitur, pojawiają się również oferty dotyczące akcesoriów, dodatków i gadżetów. Mowa między innymi o bolerkach na chłodne dni, welonach, rękawiczkach czy też butach. Coraz bardziej modne staje się także przedawanie elementów wyposażenia o charakterze dekoracyjnym, które się uprzednio kupiło. Mowa chociażby o latarenkach ozdobnych czy też świetlnych (i świetnych zarazem) napisach typu LED.

Na co przeznaczyć pieniądze zarobione dzięki sprzedaży kreacji czy akcesoriów ślubnych?

Zapewne masz już pomysł na to, w jaki sposób wykorzystać środki, które znajda się na Twoim koncie. Być może wyruszysz ze swym świeżo poślubionym małżonkiem do SPA lub na ciekawą wycieczkę, może zakupisz za nie wózek dla mającego przyjść na świat potomka, może zostaną przeznaczone na remont mieszkania? Decyzja należy do Ciebie!

Brak komentarzy

Co myślisz? Napisz Swój komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *