suknia ślubna Pronovias
13 lutego 2023

Wesele na 500 osób? Są takie miejsca!

Duże wesele to także duże wyzwanie organizacyjne. Oprócz wielu aspektów, jakie należy już na początku wziąć pod uwagę, jedną z najważniejszych rzeczy jest wybór obiektu, który pomieści tak liczne grono gości. Sala weselna powinna być nie tylko duża, ale też powinna spełniać inne nasze oczekiwania, dzięki czemu wesele naprawdę będzie mogło być dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Co przede wszystkim wziąć pod uwagę i na jaki obiekt się zdecydować?

Czego możemy oczekiwać od dużej sali weselnej?

Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, jakie towarzyszy nam podczas pierwszej wizyty w obiekcie. Za pewne od razu będziemy mogli stwierdzić, czy dane miejsce się nam podoba. Zazwyczaj oczekujemy, aby miejsce, w którym będzie miało odbyć się wesele było nowoczesne i eleganckie zarazem. Z tego też względu niejednokrotnie decydujemy się na sale, jakie znajdują się w ramach dużych kompleksów hotelowych z 3-4-5 gwiazdkami. W takim obiekcie zazwyczaj spotyka nas luksus i piękny wystrój wnętrz, na jakim nam zależy. Wybór sali weselnej będącej częścią kompleksu hotelowego ma jeszcze jedną dużą zaletę- będziemy mogli skorzystać z możliwości przenocowania naszych gości w takim hotelu, co też jest dla nich najwygodniejszą opcją. Oczywiście, wybierając lokal na wesele nie bez znaczenia jest także oferowane menu, a więc to czy naszym zdaniem jedzenie będzie smaczne i czy spełni nasze oczekiwania. Duża sala weselna powinna stwarzać możliwość swobodnego wydzielenia strefy ze stolikami dla gości, jak i miejsca do tańca. Kluczowe jest odpowiednie nagłośnienie i akustyka, a także oświetlenie.

Gdzie szukać tak dużej sali weselnej na podkarpaciu?

Czasem naprawdę niełatwo jest znaleźć odpowiedni dom weselny blisko naszego miejsca zamieszkania, dlatego też ulokowanie sali w ramach całego kompleksu hotelowego daje możliwość przenocowania tych gości, którzy dotrą do nas z daleka. Jednym z bardziej interesujących obiektów na podkarpaciu jest Grand Chotowa. To Resort znajdujący się na podkarpaciu koło Dębicy, gdzie znajdziemy malowniczą okolicę, a także odpowiednio dużą salę weselną- obiekt ten będzie w stanie ugościć nawet 500 osób i zagwarantować aż 250 miejsc noclegowych. Szczegółowe informacje związane z możliwością organizacji wesela na terenie tego obiektu można znaleźć na stronie- https://grandchotowa.pl/wesela/. Z pewnością warto wiedzieć o tym, że:

  • Na terenie obiektu znajdują się dwie sale odpowiednie do organizacji wesela. W przypadku mniejszej imprezy do naszej dyspozycji pozostaje Restauracja Szlachecka. Jest to kameralna sala urządzona ze smakiem, utrzymana w stylu klasycznym, bardzo przytulna o niesamowitym klimacie. Drewniany sufit, wiele przeszkleń, a także klasyczne tynki na ścianach sprawiają, że miejsce to jest wyjątkowe i wspaniale urządzone. Dodatkowe aranżacje florystyczne mogą podkreślić romantyczny klimat tego miejsca. W przypadku tego obiektu do ustalenia pozostaje maksymalna liczba gości w ramach organizowanej imprezy.
  • Naprawdę dużym obiektem jest natomiast Wehikuł Czasu– specjalny obiekt przypominający zamek, dwupiętrowy i bardzo rozległy, mogący pomieścić aż 500 gości weselnych. Wehikuł Czasu to duża, przestronna sala, w ramach której bez trudu można wydzielić część dla orkiestry, parkiet do tańca, część jadalnianą, a także miejsce na bufet i zimną płytę. Obiekt prezentuje się luksusowo, a dodatkowo warto nadmienić, że znajduje się bezpośrednio obok przylegającego do kompleksu hotelowego jeziora i plaży. Całe to miejsce jest magiczne i stwarza ogromne możliwości dla organizatorów takiej właśnie imprezy.