drink bar
31 sierpnia 2016

Weselny drink bar

Z pewnością jedną z najciekawszych atrakcji na przyjęciu weselnym jest drink bar. Znajdzie mnóstwo amatorów wśród dorosłych. Drinki, oczywiście składające się wyłącznie z soków, mogą być podawane również dzieciom. Są dodatkowo ozdabiane kolorowymi słomkami oraz parasolkami. Okazuje się, że drink bar to fantastyczna atrakcja dla dorosłych, ale również dla dzieci. Oczywiście jednym z najlepszych rozwiązań jest połączenie drink baru z pokazem barmańskim.

Idealna atrakcja

Tak jak zostało to już wcześniej wskazane, drink bar to świetna atrakcja. Ile kosztuje? Zazwyczaj firmy mają przygotowane różne pakiety. Podstawowy najczęściej obejmuje możliwość wykonania tylko kilku rodzajów drinków, natomiast pakiet rozszerzony z obejmuje bardziej zróżnicowane i różnorodne drinki. Ceny zaczynają się od 1500 złoty. Firmy najczęściej oferują kompleksową obsługę:

  • mobilny drink bar,
  • różne szklanki,
  • parasolki, słomki i inne ozdoby do drinków,
  • lód.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: www.extremebar.pl

Pokaz barmański

Drink bar najlepiej jest połączyć z pokazem barmańskim. To niezwykła atrakcja. Goście z pewnością będą z zaciekawieniem oglądać poczynania barmana. Oczywiście ceny pokazów barmańskich są bardzo zróżnicowane. Zaczynają się od 1000 złoty. Oczywiście cena w dużej mierze zależy od poziomu skomplikowania pokazu. Wyróżnić można dodatkowe efekty, takie jak pokazy pirotechniczne, płonące butelki, dym.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: www.extremebar.pl

Lodowy bar

Fantastyczną atrakcją jest bar lodowy. To idealna alternatywa dla drink baru. Z pewnością takie rozwiązanie fantastycznie sprawdzi się w lato, szczególnie w upalne dni. Oczywiście bar wykonany jest z specjalnego rodzaju lodu. Przygotowane są również odprowadzenia wody. Nie trzeba martwić się, że bar zacznie się roztapiać, a woda będzie skapywać na podłogę. Wręcz przeciwnie. Tutaj należy dodać, że barmani podają drinki w specjalnych szklankach, również wykonanych z lodu. Lodowy bar kosztuje ponad 2000 złoty.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: www.extremebar.pl

Drink bar samoobsługowy

Drink bar czy lodowy bar to dość drogie rozwiązania. Alternatywą dla takiej atrakcji jest zorganizowanie samoobsługowego baru. Wystarczy ustawić osobny stolik, może być udekorowany, na nim umieścić szklanki, alkohol oraz soki. Obok należy przygotować kilka przepisów na drinki. Goście będą mogli sami przygotowywać sobie drinki. To z pewnością duża oszczędność oraz świetna atrakcja. Nie wszyscy goście lubią wódkę czy wino. To najczęściej te alkohole są ustawiane na stołach. Fantastycznym urozmaiceniem będzie ustawienie takiego drinku baru i umożliwienie gościom przygotowanie ulubionego trunku.

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com