elegancki garnitur
10 października 2016

Wybieramy ciekawe modele garniturów dla Pana Młodego

Zastanawiasz się nad wyborem garnituru? Poniżej kilka ciekawych propozycji. Należy jednak pamiętać o tym, że Pan Młody powinien mieć na sobie elegancki garnitur. Oczywiście odrobina szaleństwa nie zaszkodzi. Jednak nie warto jest przekraczać pewnych granic. Pan Młody musi wyglądać schludnie i przepięknie się prezentować. W końcu jest niejako gospodarzem na przyjęciu. Często również zdarza się tak, że Pan Młody dobiera dodatki w taki sposób, aby pasowały kolorystycznie do dodatków Panny Młodej. To z pewnością bardzo ciekawe rozwiązanie. Z pewnością idealnie się sprawdzi.

Niezwykła klasyka

Czarny, elegancki garnitur – prawdziwa klasyka. Oczywiście to idealne rozwiązanie właśnie na ślub. Pan Młody w takim garniturze będzie wyglądał elegancko i schludnie. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki. Nie da się zaprzeczyć, że pierwszym garniturem, który zamierzy przyszły Pan Młody powinien być klasyczny, prosty. Jeśli chodzi o kolor to oczywiście króluje czerń. To barwa, która była, jest i z pewnością już zawsze będzie na czasie. To ponadczasowy kolor i niejako uniwersalny. Z pewnością te dwie cechy mają istotny wpływ na popularność, jaką cieszą się garnitury czarne. Wyróżnić można również sezonowe garnitury, które posiadają ciekawe dodatki, np. obszycia nitką, innym materiałem. W ostatnim czasie dość popularne były garnitury w kolorze granatowym. Należy jednak pamiętać o tym, że moda ślubna dość szybko się zmienia.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: recman24.com

Zdjęcia: www.marksandspencer.com

Nie chcesz klasycznego, czarnego garnituru? Szukasz alternatyw? Poniżej nasze propozycje.

Wyróżnić można naprawdę wiele alternatyw dla klasycznego, prostego garnituru. Tutaj przede wszystkim należy wskazać inne modele garniturów, które również cieszą się dużą popularnością, np. garnitury sportowe. Pan Młody z pewnością również wyjątkowo będzie prezentował się w fraku czy smokingu. Tutaj należy jednak pamiętać o tym, że są to bardzo eleganckie stroje, trzeba uważać przy doborze odpowiednich dodatków.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.theknot.com

Chcesz wiedzieć co w trawie piszczy? Które garnitury będą trendy w tym sezonie? Zapoznaj się z najnowszą kolekcją ślubną Giocomo Conti, garniturami Pako Lorente, Zara, Mango, Lancerto, Bytom.

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com