stylizacje
20 września 2016

Wyjątkowe stylizacje na poprawiny

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, w co najlepiej jest ubrać się na poprawiny. Oczywiście jest to mniej formalna impreza od ślubu, jednak należy pamiętać o kilku zasadach. z pewnością jeansy i t-shirt nie będzie najlepszym wyborem. Najlepiej jest postawić na klasykę – sukienkę oraz szpilki. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się również kombinezony. Warto jest również zwrócić uwagę na miejsce, gdzie będą odbywać się poprawiny. Jeśli będzie to eleganckie przyjęcie w restauracji to z pewnością warto jest założyć ową klasykę. Natomiast jeśli poprawiny odbywają się w ogrodzie to można pokusić się o założenie balerin, a do tego eleganckich spodni oraz tuniki. Oczywiście nie można narzucać sobie żadnego rozwiązania. Najważniejsze, aby czuć się w wybranej stylizacji dobrze.

Najmodniejsze stylizacje na poprawiny

Moda bardzo szybko się zmienia. W ostatnim czasie bardzo modne są sukienki w żywych kolorach, ale również kombinezony. Zawsze trendy jest również prosta, czarna sukienka. To już prawdziwa klasyka. Bardzo ważne jest, aby przy wyborze odpowiedniego stroju nie kierować się wyłącznie trendami wyznaczanymi przez modę, ale również dobierać strój stosownie do okazji oraz zgodnie z swoimi upodobaniami. To jedne z najważniejszych zasad przy wyborze stroju na poprawiny. Najważniejsze, aby kreacja nie była wyzywająca. Przede wszystkim chodzi o unikanie mini sukienek, które są bardzo krótkie oraz rezygnację z kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Warto jest pamiętać o tym, że taki strój może okazać się porostu niewygodny.

Złote zasady przy wyborze stroju na poprawiny

Poniżej kilka ciekawych wskazówek, które mogą przydać się przy wyborze stroju na poprawiny:

  • strój przede wszystkim musi być elegancki, stosowny do okazji,
  • kreacja powinna być również wygodna, nie może krępować ruchów,
  • należy unikać strojów wyzywających, krótkich spódnic typu mini oraz głębokich dekoltów,
  • istotną kwestią jest również dobór odpowiedniego obuwia, torebki – w końcu strój na poprawiny to nie tylko wybór odpowiedniej sukienki.

Przykładowe stylizacje

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: pl.pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com