suknie ślubne 2017
2 stycznia 2017

Co w modzie piszczy – wyjątkowe suknie ślubne 2017

Każda Panna Młoda pragnie wyglądać wyjątkowo na swoim ślubie. Nie da się zaprzeczyć, że wybór odpowiedniej sukni ślubnej spędza sen z powiek na długo przed ślubem. W końcu wyróżnić można wiele pięknych i niesamowitych sukienek ślubnych. Jedne proste, delikatne, klasyczne, inne bardziej okazałe, mocno zdobione. Oczywiście moda ślubna bardzo szybko się zmienia. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie 2017? Poniżej przedstawiamy wybrane modele sukienek ślubnych z kolekcji znanych kreatorów mody ślubnej.

Koronka, koronka i jeszcze raz koronka

Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że najmodniejsze w tym sezonie będą suknie przepięknie wykończone koronkowym materiałem. Koronka będzie modna w każdej postaci. Sukienki wykonane z różnych materiałów, białe, w kolorze ecru, pudrowego różu, brzoskwini, złote.

Najmodniejsze fasony sukienek

Trudno jest wskazać dominujący fason sukienek. Modne będą princessy, rybki, empire, modele klasyczne. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że w kolekcjach coraz częściej pojawią się sukienki typu hiszpanki – są to modele, gdzie dół sukni składa się z wielu falban, nakładających się na siebie.

Stonowane kolory

Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że sukienki ślubne występują w stonowanych kolorach, trudno jest znaleźć sukienki z odważnymi, kolorowymi dodatkami. Należy powiedzieć, że sukienki praktycznie nie zawierają żadnych, dodatkowych elementów ozdobnych, rzadko kiedy można spotkać modele, które są ozdobione paskiem czy innym elementem wykonanym z srebrnych lub białych kryształków.

Przepiękne dekolty

Warto jest dodać kilka słów na temat dekoltów. Wyróżnić można wiele modeli sukni ślubnych, które posiadają dość okazałe dekolty. Warte uwagi jest samo wykończenie dekoltu – najczęściej jest wykonane z koronki, dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. Przepięknie się prezentuje. Szczególnie pięknie prezentuje się sukienki z dekoltami na plecach. To prawdziwy hit sezonu. Suknie klasyczne, proste, które posiadają przepięknie wykończone plecy. Nie da się zaprzeczyć, że trudno jest oderwać wzrok właśnie od takich kreacji.

Delikatność i zmysłowość

Nie da się zaprzeczyć, że w kolekcjach mody ślubnej przeważają suknie delikatne, w stonowanym kolorze. Warto jest jednak zwrócić uwagę na fakt, że suknie niezwykle zmysłowe, przepięknie się prezentują. Wyróżnić można naprawdę wiele niezwykłych i wyjątkowych modeli. Z pewnością na szczególną uwagę zasługują suknie dwuczęściowe oraz opisane wcześniej hiszpanki. Lekkość i zwiewność – to te dwie cechy najlepiej oddają charakter najnowszych kolekcji mody ślubnej. Warto jest jednak zwrócić uwagę na fakt, że cały czas modne są sukienki klasyczne, białe, długie, które nie posiadają żadnych dodatkowych zdobień.

Prezentujemy wyjątkowe suknie ślubne 2017

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]
Wyjątkowa, delikatna, prosta suknia ślubna. Z pewnością uwagę przykuwa kolor sukni. To bardzo jasny, delikatny, przybrudzony, pudrowy róż. Zdawać by się mogło, że jedynym elementem ozdobnym sukni jest koronkowe wykończenie. Dzięki zastosowaniu takiego materiału suknia nabrała stylu oraz klasy. Wydawać by się mogło, że to bardzo prosty fason, niemniej jednak wyjątkowo urokliwy. Góra sukni charakteryzuje się delikatnym dekoltem oraz dwoma szerokimi, koronkowymi ramiączkami. Na szczególną uwagę zasługuje tył sukni. Głęboki dekolt, przepięknie wykończony koronką. Uwieńczeniem kreacji są niewielkie guziczki. Suknia posiada delikatny, koronkowy tren, który sprawia, że suknia wydaje się niezwykle lekka, delikatna i zwiewna. Fason sukienki to rybka. W takim modelu najlepiej będą prezentować się kobiety o figurze klepsydry (szeroka linia ramion, bioder oraz duże piersi, wcięcie w talii) i prostokąta (wyrówna linia bioder oraz ramion, niewielki wcięcie w talii).

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]
Przepiękna suknia ślubna, ozdobiona koronką, z srebrnymi kryształkami. Wyjątkowo uroczo się prezentuje. Suknia ślubna jest w wyjątkowym, śnieżnobiałym kolorze. Uwagę zwraca góra sukni ślubnej. Dekolt jest dość głęboki, natomiast uwagę przykuwa koronkowe wykończenie. Tutaj warto jest również zwrócić uwagę na przepiękne, długie rękawy sukni wykonane z tiulu oraz koronki z kryształkami. W tym przypadku również na szczególną uwagę zasługuje tył sukni – plecy są praktycznie wycięte, aż do linii bioder. Natomiast znajduje się tam warstwa tiulu oraz koronki. Po środku przebiega pas z materiału, wykończony białym guziczkami. Na dole pleców znajduje się duża kokarda wykonana z tiulu. Takie połączenie wyjątkowo uroczo się prezentuje. Suknia posiada delikatny tren. Ten model sukienki to princessa. W takim fasonie najlepiej prezentują się kobiety o figurze gruszki (wąska linia ramiona, małe piersi, wcięcie w talii oraz linia bioder odrobinę szersza od linii ramion).

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]
Klasyczna, prosta suknia ślubna. Niezwykle delikatna i lekka. Przepięknie się prezentuje. Tutaj warto jest zwrócić uwagę na fakt, że suknia posiada wyłącznie subtelne zdobienia. Góra sukni z niewielkim dekoltem, odsłoniętym ramionami ozdobiona jest koronkowymi elementami. Następnie należy zwrócić uwagę na fakt, że na wysokości talii znajduje się delikatny, srebrny pasek. Dół sukni prosty, bez żadnych dodatkowych zdobień, poza kilkoma subtelnymi koronkowymi elementami. Na szczególną uwagę zasługuje tył sukni. Plecy są odsłonięty, a jedyny element dekoracyjny stanowią niewielkie, białe guziczki oraz pasek znajdujący się na linii talii. Suknia posiada średniej długości tren. Jest to bardzo elegancki model sukni ślubnej, z niewielkimi zdobieniami. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Niezwykła, przepiękna suknia ślubna. Uwagę przykuwa niesamowite połączenie luźnego, lekkiego, falbaniastego, białego dołu sukni wykonanego z tiulu oraz bogato zdobionej góry sukni. Dekolt jest niewielki. Niemniej jednak na uwagę zasługują srebrne zdobienia, które znajdują się na większej części sukni ślubnej. Zestawienie tak mocno ozdobionego gorsetu z delikatnym i zwiewnym dołem sukni powoduje, że suknia prezentuje się niezwykle efektywnie. Warto jest dodać, że przepięknie wykończony jest również tył sukni. Tutaj należy wskazać, że ten fason sukienki to idealny przykład hiszpanki – sukni, której dół wykonany jest z nakładających się na siebie warstw falban. W takim modelu najlepiej będą prezentować się kobiety o figurze klepsydry (szeroka linia ramion, bioder oraz duże piersi, wcięcie w talii) i prostokąta (wyrówna linia bioder oraz ramion, niewielki wcięcie w talii).

[smart-grid row_height=”300″]

[/smart-grid]
Wyjątkowy przykład dwuczęściowej sukni ślubnej – gorsetu i sukienki. Na początek kilka słów na temat gorsetu. Wykonany jest z przepięknej białej koronki, materiałem o niewielkiej szerokości podszyta jest miejsce na wysokości piersi. Dekolt zasłonięty jest koronką. Suknia posiada koronkowe rękawki. Na plecach znajdują się niewielkie guziczki. Dół sukni wykonany jest z wielu nakładających się na siebie falban. Wykonany z tiulu, z niewielkim, subtelnym. Cechą charakterystyczną sukni jest odkryta przestrzeń znajdująca się pomiędzy gorsetem oraz dołem sukni. Nie da się zaprzeczyć, że jest to dość ciekawy element. Połączenie przepięknego, koronkowego gorsetu oraz delikatnego i zwiewnego dołu sukni sprawia niezwykłe wrażenie. Taka suknia ślubna to typowa princessa. W takim fasonie najlepiej prezentują się kobiety o figurze gruszki (wąska linia ramiona, małe piersi, wcięcie w talii oraz linia bioder odrobinę szersza od linii ramion).

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]
Subtelna, wyjątkowa, elegancka i niezwykle urocza suknia ślubna. Nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo wyjątkowy model. Uwagę zwraca już sam kolor sukni, a właściwie złoty poblask. Jest to klasyczna, prosta suknia, z dużym dekoltem, w całości wykonana z koronkowego materiału. Suknia na dwa, delikatne, cienkie ramiączka. Ciekawie prezentuje się również tył sukni, z dużym dekoltem, ozdobiony wyłącznie delikatnymi guziczkami. Suknia posiada delikatny, lejący się tren. Przepięknie się prezentuje. Tutaj warto jest zwrócić uwagę na pewien fakt – ta sukienka w idealny sposób pokazuje odejście kreatorów mody od ciężkich, składających się z wielu warstw sukienek i projektowanie delikatniejszych i bardziej zwiewnych, lekkich modeli. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Kolejny przykład sukni ślubnej, gdzie mamy do czynienie z połączeniem materiału koronkowe oraz tiulu. Tym razem jednak na szczególną uwagę zasługuje gorset. Jest wykonany z prześwitującej koronki, nie jest podszyty żadnym materiałem. Brak jest dekoltu, a koronkowy gorset zaczyna się już pod szyją. Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że podobnie wykonany jest tył sukni. Brak jest dekoltu na plecach, gorset zaczyna się już pod szyją. Tył pleców ozdobiony jest wyłącznie niewielkimi guziczkami. Oczywiście warto jest zwrócić uwagę na fakt, że wyjątkowym elementem dekoracyjnym jest samo wykonanie gorsetu z koronki. Dół sukni składa się z lekkiego i zwiewnego tiulu. W takim fasonie najlepiej prezentują się kobiety o figurze gruszki (wąska linia ramiona, małe piersi, wcięcie w talii oraz linia bioder odrobinę szersza od linii ramion).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Prosta suknia, przód bez dodatkowych zdobień, a jedynym elementem dekoracyjnym jest przepięknie wykończony tył sukni. Jest to klasyczna biała suknia ślubna. Jednoczęściowa. Przód sukni bez dekoltu, ozdobiona jest wyłącznie góra sukni, paskiem koronkowe materiału z srebrnymi zdobieniami. Tak jak zostało to wskazane na początku, na szczególną uwagę zasługuje tył sukni, gdzie plecy są wycięte i ozdobione koronkowymi elementami. Nie da się zaprzeczyć, że jest to fantastyczne dopełnienie tego typu sukni ślubnej. Nadal jest niezwykle delikatna i elegancka. Jednakże takie elementy dekoracyjne dodają sukni swoistego uroku, sprawiają, że staje się jeszcze bardziej delikatna i wyjątkowa. Suknia posiada długi tren. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Przykład przepięknej, prostej sukni ślubnej z trenem. Nie da się zaprzeczyć, że w zasadzie od samego początku uwagę zwraca wyjątkowa forma górnej części sukni ślubnej. Przede wszystkim chodzi tutaj o ozdoby składające się z złotych łańcuszków. Tutaj warto jednak jest zwrócić uwagę na fakt, że w zasadzie gorset to w zasadzie klasyczny krój, użyty materiał to koronka, głęboki dekolt. Z pewnością niezwykle ciekawie prezentuje się właśnie taki gorset, w połączeniu z śnieżnobiałym dołem sukni. Nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo klasyczna suknia ślubna, prosty krój, niemniej jednak takie połącznie materiałów oraz kolorów daje niesamowity efekt końcowy. Warty uwagi jest również tył sukni. Głęboki dekolt na plecach, gdzie jedyną ozdobą pleców są owe złote łańcuszki. Natomiast dopełnieniem całości jest przepiękny tren. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]
To bardzo odważny model sukni ślubnej. Na początku należy wskazać, że suknia niejako wykonana jest z dwóch części – gorsetu oraz spódnicy. Tutaj warto jest dodać, że od razu uwagę zwraca odkryty brzuch modelki. Między górną a dolną częścią sukienki jest dość sporej szerokości nieosłonięte materiałem miejsce. To bardzo ciekawe rozwiązanie. Nie da się zaprzeczyć, że wyróżnić można niewiele sukni ślubnych tego typu. Oczywiście na takie rozwiązanie najczęściej decydują się odważne Panny Młode, które mogą pochwalić się płaskim, a często również umięśnionym brzuchem. Należy wskazać, że uwagę zwraca również dół sukni, a dokładniej mówiąc rozcięcie zaczynające się nad kolanami i przebiegające aż do ziemi. Suknia wykonana jest z koronkowego, białego materiału. Nie da się zaprzeczyć, że jest to dość ciekawy przykład prostej sukni ślubnej, gdzie niejako rozdzielnie gorsetu od części dolnej sprawiło, że suknia ma niezwykły wygląd oraz charakter. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Tym razem przykład przepięknej, klasycznej sukni ślubnej. Fason princessa. Wykonana z białego materiału, bez łączenia z innymi materiałami, elementami ozdobnymi, itp. Tutaj warto jest jednak zwrócić uwagę na fakt, że jedyną ozdobą są guziki, znajdujące się na plecach. Poza tym trudno jest doszukać się więcej elementów ozdobnych. Co więc sprawia, że pozornie prosty fason, tak pięknie się prezentuje? Tutaj warto jest zwrócić uwagę na gorset. Materiał przepięknie się układa, tworząc niejako pewnego rodzaju wzór. Dekolt wycięty jest w kształcie litery V, a ramiona całkowicie odsłonięte. Uwagę przyciąga również na długi tren. Należy dodać, że suknia sprawia wrażenie ciężkiej. W takim fasonie najlepiej prezentują się kobiety o figurze gruszki (wąska linia ramiona, małe piersi, wcięcie w talii oraz linia bioder odrobinę szersza od linii ramion).

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Jest to jeden z najbardziej wyjątkowych modeli sukienek ślubnych w aktualnych kolekcjach znanych projektantów mody. Suknia wykonana z koronkowego materiału, w kolorze jasnym, brzoskwiniowym. Przepięknie wykończona góra sukni – koronką, dekolt w kształcie litery V, osłonięte ramiona, krótkie rękawki, wykonane również z koronkowego materiału. Kolor sukni to jasny róż. Suknia ma przepięknie wykonany tył, plecy są wycięte. Należy zwrócić uwagę na fakt, że suknia składa się z dwóch części. Pierwsza to suknia, a druga to przypinany tren, na pięknym złotym pasku. Nie da się zaprzeczyć, że tren w takiej formie prezentuje się wyjątkowo pięknie. Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że tren wykonany jest z tiulu. Tren wyjątkowo prezentuje się również z przodu – bowiem zaczyna się już na wysokości pasa. Nie jest to tradycyjna forma trenu ślubnego. Niemniej jednak warto jest zauważyć, że tren jest odpinany. To bardzo duża zaleta. Przede wszystkim dlatego, że Panna Młoda ma możliwość podejścia do ołtarza w sukni z pięknym długiem trenem, a następnie odpięcia go podczas przyjęcia weselnego. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Przepiękny przykład princessy. Klasyczny gorset, wykończony koronką oraz koralikami. Głęboki dekolt, z tyłu zapinany na guziczki. Z pewnością na uwagę zasługuje dół sukni. Jest wykonany z nakładających się na siebie warstw tiulu. Nie da się zaprzeczyć, że materiał uszyty w takim sposób sprawia niesamowite wrażenie. Nie da się zaprzeczyć, że marszczona spódnica w połączeniu z klasycznym gorsetem tworzy niesamowite wrażenie. Należy dodać, że suknia sprawia wrażenie dość ciężkiej. Należy dodać, że ta suknia to klasyczny przykład sukni ślubnej hiszpanki, które w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się w kolekcjach mody ślubnej znanych projektantów. Z pewnością jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. W takim fasonie najlepiej prezentują się kobiety o figurze gruszki (wąska linia ramiona, małe piersi, wcięcie w talii oraz linia bioder odrobinę szersza od linii ramion).

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Tym razem przykład sukni ślubnej, gdzie mamy do czynienie z dołem krótszym z przodu, a dłuższym z tyłu. Nie da się zaprzeczyć, że jest to dość ciekawy model sukni ślubnej. Oczywiście uwagę zwraca dość krótki przód sukni. Nie da się zaprzeczyć, że tylko odważne Panny Młode decydują się na takie rozwiązanie. Suknia przepięknie się prezentuje, jednak dość mocno odsłonięte są nogi. Z pewnością ten model dość mocno odróżnia się od klasycznych modeli sukni ślubnych. Warto jest również zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana suknia ślubna – jest to koronka. Uwagę zwraca również tył sukni ślubnej oraz tren. To wyjątkowy oraz piękny model, niemniej jednak na takie rozwiązanie decydują się wyłącznie najodważniejsze kobiety.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Kolejny wyjątkowy model sukni ślubnej. Tutaj przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wyjątkowe połączenie mocno zdobionego gorsetu oraz klasycznego dołu sukni. Na początek kilka słów na temat gorsetu. Nie da się zaprzeczyć, że przepięknie się prezentuje. Mnóstwo delikatnych zdobień wykonanych z koralików, dekolt w kształcie litery V, delikatne ramiączka, niewielkiej szerokości pasek oddzielający górę od dołu sukni, wykonany z świecących się kryształków. Przepięknie wykonany tył sukni, wycięte plecy, zakończenia sukni ozdobione kryształkami. Gorset wykonany z koronki. Natomiast dół sukni uszyty został z tiulu. Nie da się zaprzeczyć, że tiulowe falbany nakładające się na siebie wyjątkowo pięknie się prezentują. Niemniej jednak taki fason sukni odbiega nieco od sukienek tzw. hiszpanek. Szczególnie w połączeniu z tak mocno zdobionym gorsetem. Tutaj warto jest również zwrócić uwagę na fakt, że suknia sprawia wrażenie niezwykle lekkiej.

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]
Przykład przepięknej, prostej sukni ślubnej. Nie da się zaprzeczyć, że uwagę zwraca przepiękne, koronkowe wykończenie góry sukni. Mowa tutaj głównie o rękawach, ale również praktycznie całej górnej części pleców sukni. Tył ozdobiony jest dodatkowo przepięknym, niewielkimi guziczkami. Nie da się zaprzeczyć, że to bardzo prosty fason sukni, ale koronkowe wykończenia sprawiają, że suknia nabiera niezwykłego charakteru oraz klasy. To przepiękny wzór. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]
Kolejny przykład prostej sukni ślubnej, gdzie dobrze dobrane dodatki sprawiają, że suknia staje się niezwykle urocza i piękna. Suknia uszyta z materiału koronkowego, z trenem, głęboki dekolt, ciekawe wycięcia pod biustem, cienkie ramiączka. Przepiękne wykończenie koronkowego materiału delikatnymi koralikami oraz kryształkami. Jednak na szczególną uwagę zasługuje wykończenie tyłu sukni ślubnej. Głęboki dekolt na plecach, wykończony koronkowymi elementami. Wyjątkowe dopełnienie stanowią naszyjniki z korali, średniej długości tren. Nie da się zaprzeczyć, że suknia w takim wydaniu niezwykle pięknie się prezentuje. Oczywiście przykuwa przede wszystkim wykończenie koralami. Szczególnie pięknie w takiej sukni będą prezentować się wysokie kobiety o figurze jabłka (niewielkie wcięcie w talii, średniej wielkości biust).

[smart-grid row_height=”450″]

[/smart-grid]
Wyjątkowa suknia ślubna, gdzie uwagę od razu przyciąga przepiękny kolor – jasny, pudrowy róż. Nie da się zaprzeczyć, że dopełnieniem całości są koraliki oraz kryształki w kolorze złotym. Tutaj należy zwrócić uwagę na niezwykłe połączenie dołu sukni, wykonanego z nakładających się na siebie tiulowych warstw, z górną częścią, która ozdobioną złotymi elementami. Należy zauważyć, że przepięknie prezentuje się również tył sukni, gdzie plecy są głęboko wycięte. Suknia ma dość głęboki dekolt oraz przepięknie ozdobione ramiączka. Nie da się zaprzeczyć, że tiulowy dół sukni sprawia wrażenie, że suknia jest niezwykle lekka i zwiewna. Fason sukienki to rybka. W takim modelu najlepiej będą prezentować się kobiety o figurze klepsydry (szeroka linia ramion, bioder oraz duże piersi, wcięcie w talii) i prostokąta (wyrówna linia bioder oraz ramion, niewielki wcięcie w talii).

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]
Tym razem prezentujemy przepiękny, klasyczny przykład princessy. Wyjątkowa suknia ślubna, gorset wykonany z koronki, koronkowe obszycie dekoltu oraz rękawy. Dekolt w kształcie litery V na plecach, przepięknie wykończony koronką. Nie da się zaprzeczyć, że uwagę zwraca również połączenie koronkowe gorsetu z tiulowym dołem sukni ślubnej. Przepiękna i klasyczna suknia, gdzie niezwykły styl oraz charakter sukni został nadany poprzez zastosowanie koronkowych elementów. W takim fasonie najlepiej prezentują się kobiety o figurze gruszki (wąska linia ramiona, małe piersi, wcięcie w talii oraz linia bioder odrobinę szersza od linii ramion).

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]
Kolejny przykład prostej sukni ślubnej. Tym razem model w kolorze przybrudzonego różu, wykończy koronką. Uwagę zwraca głęboki dekolt oraz wycięcie na plecach. Suknia nie zawiera żadnych dodatkowych ozdób, tj. koralików, kryształków, pasków itp. Wykorzystanie koronki w wyjątkowy sposób sprawiło, że suknia prezentuje się naprawdę przepięknie. Z pewnością uroku dodaje kolor sukni. Należy zwrócić uwagę na fantastyczne wykorzystanie koronki z motywem roślinnym, gdzie mamy wrażenie, że koronka niejako oplata Pannę Młodą. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jeden z najbardziej niezwykłych modeli sukienek ślubnych. Z pewnością taki fason przypadnie do gustu Paniom, które są mocno przywiązane do tradycji oraz kobietom nowoczesnym, niezależnym.

Odpowiednia suknia ślubna to nie wszystko!

Bardzo ważne jest, aby przyszłe Panny Młode pamiętały o tym, że to jak się prezentuje zależy od wielu czynników. Oczywiście suknia jest jednym z najważniejszych elementów, ale należy pamiętać również o doborze innych dodatków – biżuterii, fryzury, butów, makijażu. To właśnie połączenie tych dodatków stanowi całą stylizację. W związku z tym istotne jest, aby odpowiednio wcześniej zastanowić się nad ich doborem, nie zostawiać tak istotnych kwestii na koniec. To bardzo ważne zagadnienie. Tutaj należy dodać, że niezwykle istotnym elementem jest również dobór welonu (wyróżnić można ich kilka rodzajów) lub rezygnacja z welonu na rzecz innego nakrycia głowy.
Najważniejsze jest to, abyś czuła się i była sobą. Moda to mniej istotna kwestia. Nie da się zaprzeczyć, że często Panny Młode gubią swój styl, dobierają stylizację kompletnie nie pasującą do jej codziennego stylu czy charakteru. Należy zwrócić uwagę na fakt, że w takim przypadku, nawet jeśli suknia byłaby hitem danego sezonu, to Panna Młoda mogłaby wyglądać nienaturalnie, sztucznie i po prostu mogłaby się źle czuć w wybranej stylizacji.

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Zdjęcia: www.galialahav.com

Zdjęcia: enzoani.com

Zdjęcia: lorenzorossibridal.it

Zdjęcia: www.pronovias.com

Zdjęcia: eddyk.com

Zdjęcia: inesdisanto.com

Zdjęcia: pl.pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com