wypożyczalnia sukien ślubnych
7 czerwca 2016

Wypożyczamy suknię ślubną

Każda Panna Młoda marzy o pięknej i wyjątkowej sukni ślubnej. Jednak nie każda chce wydawać na nią kilka tysięcy złoty. Fantastyczną alternatywę jest wypożyczalnia sukien ślubnych. Na co zwrócić uwagę przy wypożyczaniu sukni? Poniżej najważniejsze informacje.

Gdzie można wypożyczyć suknie ślubną?

Suknie ślubną można wypożyczyć z wypożyczalni lub w salonie sukien. Zazwyczaj nie ma możliwości wypożyczania sukni z komisu. W Internecie można spotkać się z opiniami, że w wypożyczalniach znajdują się suknie z ubiegłych sezonów, zazwyczaj już niemodne. Nic bardziej mylnego. Również w wypożyczalniach można znaleźć prawdziwe perełki. Wystarczy poświęcić trochę czasu na poszukiwania.

Cena sukni

Ceny wypożyczenia są bardzo różne. W niektórych miejscach uzależnione od wartości sukni – 30% do 60%, a w innych są ceny oscylujące w granicach 300-1500 złoty. Oczywiście bardzo dużo zależy od tego, czy są to suknie z nowego sezonu czy poprzednich. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ceny w wypożyczalni są po prostu atrakcyjne. Nie każda kobieta chce lub może pozwolić sobie na zakup sukni za kilka tysięcy złoty.

Warunki wypożyczenia

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o chęci wypożyczenia sukni ślubnej należy dokładnie przeanalizować warunki wypożyczenia. Z pewnością trzeba będzie wpłacić tzw. kaucję. Jest to płata stanowiąca niejako zabezpieczenie dla wypożyczalni. Należy również pamiętać o tym, że sukni nie wolno jest zniszczyć czy zaplamić. W takim przypadku trzeba będzie dodatkowo pokryć koszty naprawy sukienki. Osoba wypożyczająca otrzymuje suknie wyczyszczoną i upraną. Nie trzeba również prać sukni przed oddaniem do wypożyczalni. To również bardzo istotna kwestia. Poza kosztem wypożyczenia sukni w zasadzie nie trzeba będzie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście to wyłącznie ogólne warunki. Mogą różnić się między sobą w poszczególnych wypożyczalniach.

[smart-grid row_height=”250″]

[/smart-grid]

Źródło: pixabay.com