Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="6"][spacer]

Co zrobisz ze swoją suknią ślubną?

Posted on 0 3 min. przeczytasz 1.3K odsłon

Jeśli jesteś świeżo upieczoną małżonką, z pewnością to pytanie skierowane jest właśnie do Ciebie! Osoby kierujące się w życiu głównie względami typowo sentymentalnymi z pewnością myślą, że będzie ona schowana w szafie i kiedyś, po latach, pokazywana córce bądź wnuczce. Bardzo często są to jednak mrzonki – gdy bowiem dysponuje się niewielką przestrzenią mieszkalną, w której nie ma garderoby bez dna, jest to rozwiązanie pozbawione jakiegokolwiek sensu. Ponadto kreacja uwieczniona jest na niejednym pięknym zdjęciu ślubnym – więc ślad po niej na pewno nie zaginie. Co zatem zrobić, kiedy nie chcemy, by suknia kurzyła się w zakamarkach szafy?

Załóż raz, potem wystaw w internetowym komisie!

W przeważającej większości przypadków suknie ślubne mają tak charakterystyczny i mocno określony wygląd, że noszenie ich na inne okazje byłoby zdecydowanie pozbawione sensu. Ponadto zastanów się nad tym, czy w istocie chciałabyś, aby ta wyjątkowa kreacja tak Ci spowszedniała? Pewnie nie!

Jeśli oddasz ją do któregoś ze stacjonarnych komisów, nie masz zbyt dużych szans na sprzedaż. Okazuje się bowiem, że tego typu miejsca odwiedza coraz mniej osób. Dlaczego? Bowiem pojawiły się komisy internetowe, które w dwudziestym pierwszym wieku znacznie lepiej spełniają swoją funkcję!

Gdy wystawisz kreację na tego typu stronie, masz niemalże pewność tego, że pojawi się zainteresowanie ofertą. Codziennie pojawiające się modele w komisach internetowych śledzi bardzo wielu użytkowników, więc jeśli tylko odpowiednio opiszesz swoją suknię ślubną, do ogłoszenia dodając zdjęcia przedstawiające jej zalety – jest wielce prawdopodobnym, że już niedługo uda Ci się ją sprzedać. Pamiętaj, że to Ty ustalasz cenę (niższą rzecz jasna od kwoty, którą trzeba zapłacić za nowy egzemplarz w salonie). Zwykle ceny rozpoczynają się od około pięciuset złotych, jednak w komisach internetowych jak najbardziej można spotkać także suknie słynnych projektantek za ceny rzędy dwóch – trzech tysięcy złotych. Tylko od Ciebie zależy, jaka kwota Cię interesuje i czy dopuszczasz możliwość negocjacji czy też nie.

Moment przekazania sukni nowej właścicielce jest niezwykle wzruszający!

Potwierdza to każda z kobiet, która ma na swoim koncie przekazania swojej ślubnej kreacji kobiecie, która zdecydowała się na zakup. Wszak wiąże się z nią mnóstwo wspomnień i wzruszeń, a teraz nowa właścicielka będzie mogła je przeżyć – i to poniekąd dzięki Tobie! Moment naprawdę wyjątkowy – warto sprawdzić!

Co prócz sukien się dziś sprzedaje?

Suknie cieszą się (jak można było się domyślić) największym powodzenie, gdy chodzi o komisy internetowe. Lecz nie są to jedyne oferty. Pojawiają się także dodatki i akcesoria, welony, buty ślubne, rękawiczki, bolerka – długo można by wymieniać asortyment dla Panny Młodej, który się tam spotyka. Oczywiście w grę wchodzą też garnitury ślubne oraz buty dla Pana Młodego oraz dekoracje i ozdoby – jest w czym wybierać!

Brak komentarzy

Co myślisz? Napisz Swój komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *