Parfait24

Polska

Parfait24

Polska

Hejka!

Wszystkie rzeczy oferowane przeze mnie znajdują się niezmiennie w znakomitym stanie - są to produkty nowe, które zasiliły miejsce w garderobie lub biurku, oczekując na lepsze czasy. Po dokonaniu zakupu każdej z rzeczy, umieściłem je oddzielnie w oryginalnych woreczkach foliowych.

Tak więc Kochani, zaświadczam o oryginalności, wyzbytej jakiejkolwiek wadliwości i znakomitym stanie każdego Produktu z osobna.

W razie potrzeby, śmiało pytajcie Kochani, :D

Zdjęcia mogę przesłać na indywidualne życzenie, bo tutaj wkradł się problem z ich dodawaniem.

Na zakończenie muszę zaznaczyć, że treść obowiązujących przepisów prawa UE na dzień 01.07.2022 r. tycząca się zakupu od Osób Fizycznych wyłączyła możliwość wszczęcia potencjalnego przebiegu potransakcyjnego przez Kupującego, ze względu na fakt, iż sprzedawane przeze mnie Produkty nie podlegają Reklamacji, Gwarancji, Rękojmi, czy Zwrotom (z wyjątkiem potwierdzonego zawinienia z mojej strony).

Nie zgadzam się również, byście bez mojej wiedzy przetwarzali na użytek własny i/lub rozpowszechniali którąkolwiek z fotografii, oferowanych przeze mnie Produktów ani informacji, zawartych w moich Ogłoszeniach, czy Profilu.

In touch...

Oferty

TOP 33
33
Miejsce 33 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 17

Nowy, nienoszony garnitur od „Bytom"

Chętnie sprzedam ciekawy garnitur, którego nie miałem okazji wykorzystać...i nie będzie mi już dane. Chciałbym natomiast zapewnić mu drugie życie. :) Tak samo jak Dwurzęd...

Zabrze, śląskie Sprawdź
33
Miejsce 33 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 17
Parfait24
Lipiec 11, 2022
TOP 30
30
Miejsce 30 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 20

Nowy, nienoszony, dwurzędowy Garnitur ze 100% włoskiej wełny

Chętnie sprzedam dwurzędowy garnitur, którego nie miałem okazji wykorzystać...i nie będzie mi już dane. Chciałbym natomiast zapewnić mu drugie życie. :) Do tej pory utrzy...

Zabrze, śląskie Sprawdź
30
Miejsce 30 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 20
Parfait24
Lipiec 11, 2022