Jaki kolor garnituru ślubnego
9 kwietnia 2018

Jaki kolor garnituru ślubnego powinien wybrać modny Pan Młody?

Bardzo nas cieszy, że bezpowrotnie (mamy nadzieję) minęły już czasy, kiedy to jedynym właściwie rozwiązaniem w przypadku stylizacji Pana Młodego podczas ślubnej ceremonii i weselnego przyjęcia był czarny garnitur albo płaszcz w towarzystwie białej koszuli i ciemnej muchy. Trzeba przyznać, że choć wygląda to dobrze, jest zwyczajnie nudne. Na szczęście dziś moda ślubna podaje nam całe mnóstwo różnorodnych możliwości. Czasami przyszli mężowie mają wręcz problem z podjęciem odpowiedniej decyzji w sprawie wyboru kolorystyki – ale od czego są ich wspaniałe narzeczone?

Granat jest na topie!

Wydaje się, że granat zdominował ostatnimi czasy salony z modą ślubną dla Panów., Trzeba jednak przyznać, że tak odziany mężczyzna prezentuje się bardzo dobrze, a odpowiednio dobrane dodatki sprawią, że jego outfit będzie niczym z katalogu! Kolor ten nadspodziewanie dobrze komponuje się między innymi z brązem czy beżem, można jak najbardziej zestawiać go z bielą czy pudrowym różem – ale nie tylko!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Szarość to jest to!

Uprzedźmy od razu: nie każdy mężczyzna dobrze się prezentuje w szarościach, zatem, nie jest to z całą pewnością rozwiązanie dla wszystkich przyszłych Panów Młodych. Ale kolor ten coraz częściej pojawia się w ślubnych stylizacjach. Zaskakuje pięknymi odcieniami, sprawia, że outfit nabiera wyjątkowego charakteru. Jest stylowo!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Brąz to dobry pomysł!

Brązy coraz częściej pojawiają się w świecie ślubnej mody dla panów. Czasami są dodatkami, czasami jednak wiodą prym. Trzeba przyznać, że te propozycje potrafią przypaść do gustu – jesteśmy przekonani, iż niejeden Pan Młody przymierzy i taki garnitur w czasie poszukiwań!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Postaw na zieleń!

Chociaż zieleń nie jest może najbardziej popularnym kolorem, jeśli w grę wchodzą stylizacje ślubne, ale prezentuje się zachwycająco. Zwłaszcza jej butelkowy odcień godny jest polecenia. Jak Wam się podoba?

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com