Site icon Blog ślubny

Numery stołów weselnych – niezbędne na nowoczesnym przyjęciu!

Organizując nowoczesne wesele, wiele par decyduje się na okrągłe stoły dla swoich gości. Jest to praktyczne rozwiązanie, które sprzyja swobodnej komunikacji, ale również daje wiele możliwości aranżacyjnych i estetycznych. W celu zapewnienia porządku i łatwości orientacji, niezwykle ważne jest oznaczenie każdego stołu numerem lub nazwą. Jak przygotować praktyczne, ale i dekoracyjne numery stołów weselnych? Przekonaj się!

Aby goście wiedzieli, które miejsce powinni zająć na przyjęciu, na wejściu do sali weselnej umieszcza się tablicę z planem stołów. To pierwszy punkt orientacyjny dla gości, który pokazuje rozmieszczenie stołów i miejsc, a także ułatwia im znalezienie swojego miejsca. Ale to nie wszystko! Na samych stołach umieszcza się numery stołów (rzadziej ich nazwy), które dodatkowo ułatwiają identyfikację i usprawniają obsługę. 

Spójne dekoracje weselne 

Współczesne przyjęcia weselne, które korzystają z okrągłych stołów bankietowych, nie mogą obejść się bez tego elementu wystroju. Jednak zamiast traktować numery stołów weselnych wyłącznie pragmatycznie – jako sposób na oznaczenie miejsc dla gości – można numerki na stół weselny uwzględnić w planowaniu dekoracji. Piękne oznaczenia stołów mogą stanowić ważną część spójnej kolekcji papeterii ślubnej. Zaproszenia, winietki, plan stołów i numery stołów przygotowane w tym samym stylu będą wyglądały niezwykle elegancko oraz pokażą gościom Waszą dbałość o detale. 

Nazwy zamiast numerów stołów weselnych

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie nazw zamiast numerów stołów. Wesele nabiera wtedy jeszcze bardziej indywidualnego charakteru i oddaje pasje i zamiłowania pary młodej. Jakie nazwy można nadać stołom weselnym? 

Gdzie zamówić numery stołów weselnych? 

Zarówno numery stołów, jak i inne elementy papeterii, można zamówić u grafika. Projektowanie spersonalizowanej papeterii ślubnej będzie jednak procesem długotrwałym oraz dość drogim. Tańsze numerki na stół weselny, przygotowane szybko i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, możecie zamówić natomiast w Empik Foto. Aby zaoszczędzić czas, warto sięgnąć po gotowe szablony dostępne w łatwym w obsłudze konfiguratorze. 

Empik Foto to platforma, która umożliwia tworzenie spersonalizowanych wydruków. Dostępne tam gotowe szablony numerów stołów weselnych pozwalają na łatwe dostosowanie ich do własnych potrzeb. Kolorystyka, fonty, dodatkowe elementy graficzne i design dopasowany do reszty papeterii ślubnej – to podstawy personalizacji. 

Wysoka jakość wydruku 

Korzystając z Empik Foto, macie pewność, że Wasz projekt i wydruki będą miały najwyższą jakość. Strona oferuje szeroki wybór papierów i materiałów, które podkreślą elegancję i wyjątkowość naszych numerów stołów. 

Numerki na stół weselny to nie tylko praktyczny sposób na organizację wesela, ale również doskonała okazja do stworzenia spójnej i eleganckiej oprawy. Dzięki nim goście łatwo odnajdą swoje miejsce, a całe przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru. Korzystając z gotowych szablonów dostępnych w Empik Foto łatwo i szybko stworzycie spersonalizowane numery stołów weselnych, które będą idealnie pasować do reszty papeterii ślubnej.

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Exit mobile version