Ślubne wianki
13 lutego 2019

Uwaga, to jest hit! Ślubne wianki

Kobiety wkładają je na swojej głowy w dnu ślubu coraz częściej. Klimaty rustykalne i boho są bowiem szalenie popularne, a do nich właśnie idealnie pasują kompozycje z żywych kwiatów. Taki dodatek do stylizacji Panny Młodej to z całą pewnością strzał w dziesiątkę i sposób na to, by prezentowała się ona zjawiskowo. Na jakie modele wianków warto postawić?

Skromnie i delikatnie

By podkreślić subtelną kobiecą urodę, taki właśnie model będzie idealny. Niewielkie rozmiary i dbałość o detale to z całą pewnością jego mocne strony. My jesteśmy szczerze oczarowani takimi egzemplarzami, a co Wy o nich sądzicie?

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

Na bogato

Spore rozmiary, wiele kolorów kwiatów, solidne dodatki – takie wianki na głowach Panien Młodych pojawiają się coraz częściej. Stają się one integralną częścią ich ślubnych stylizacji, prezentując się niezwykle intrygująco!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

Z gipsówką w roli głównej

Delikatna biała gipsówka znakomicie nadaje się do tego, by stać się elementem wianka Panny Młodej. Co za lekkość, co za delikatność, co za finezja!

[smart-grid row_height=”350″]

[/smart-grid]

W połączeniu z welonem

Wcale nie trzeba rezygnować z klasycznego welonu, kiedy ma się ochotę na wianek z kwiatów. Wszak można je w bardzo interesujący sposób połączyć w jedną całość!

[smart-grid row_height=”400″]

[/smart-grid]

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com