zdjęcia ślubne w Krakowie
17 czerwca 2020

Zdjęcia ślubne w Krakowie – 3 magiczne miejsca na zrobienie niepowtarzalnych fotografii

Niemal każda para młoda marzy o tym, aby jak najlepiej zapamiętać wyjątkowy moment zaślubin, dlatego oprócz zdjęć podczas ceremonii w kościele lub wesela, decydują się na wykonanie profesjonalnej sesji ślubnej. Wybierając lokalizację na sesję, warto rozważyć Miasto Królów, które jest pełne magicznych i romantycznych zakątków. Sprawdź trzy najpiękniejsze miejsca na zdjęcia ślubne w Krakowie!

  1. Zdjęcia ślubne w Krakowie na zabytkowym rynku
  2. Sesja ślubna w Villa Love
  3. Fotograf ślubny z Krakowa i łąki nowohuckie

Wśród polecanych miejsc znajdują się krakowski rynek, łąki nowohuckie oraz Villa Love. Każda z tych lokalizacji charakteryzuje się innymi walorami i pozwala uzyskać różnorodny efekt.

Zdjęcia ślubne w Krakowie na zabytkowym rynku

Krakowski rynek to jedno z najpopularniejszych miejsc w tym mieście. Codziennie odwiedzają go tysiące turystów, a wielu mieszkańców twierdzi, że rynek nigdy nie zasypia. Wykonania zdjęć w tym miejscu może podjąć się jedynie profesjonalny fotograf ślubny Kraków, który zna specyfikę rynku, nie boi się robienia zdjęć w tłumie ludzi i posiada bogate doświadczenie w wydobywaniu tego co najpiękniejsze w krakowskiej architekturze, a doświadczenie to potrafi wykorzystać podczas fotografowania młodej pary. Takie zdjęcia z pewnością przypadną do gustu parom nowoczesnym, które chcą posiadać oryginalne zdjęcia ślubne.

Sesja ślubna w Villa Love

Pary, które szukają romantycznej lokalizacji zarówno na wesele, jak i sesję zdjęciową, powinny przyjrzeć się ofercie obiektu Villa Love. To urokliwe miejsce jest oddalone od Krakowa zaledwie o 30 km, a mimo to będąc tam można przenieść się w inny świat. Oprócz pięknego budynku o ciekawej architekturze można liczyć na wspaniałe widoki, a tym samym niezwykłą scenerię do wykonania zdjęć. Sesja ślubna w Villa Love może obejmować kilka rodzajów zdjęć – na tle natury lub charakterystycznego budynku samej willi, a nawet jej wnętrza.

Fotograf ślubny z Krakowa i łąki nowohuckie

Wybierając lokalizację na sesję ślubną w Krakowie, nie sposób pominąć łąk nowohuckich. To duża, otwarta przestrzeń, która pozostawia fotografowi ślubnemu z Krakowa duże pole do manewru. Zdjęcia ślubne na tle natury są bardzo romantyczne, pozwalają puścić wodze fantazji oraz wykonać wiele oryginalnych ujęć. Ten rodzaj zdjęć jest jednak bardzo wymagający, dlatego wykonujący je fotograf powinien posiadać odpowiedni sprzęt i doświadczenie, które pozwoli umiejętnie uchwycić piękno natury, podkreślające gorące uczucie, jakim darzą się nowożeńcy.